Zítra o všechno. Sinners prohráli s Ninjas in Pyjamas, o Majoru rozhodne jeden zápas
Counter-Strike: Global Offensive Článek Zítra o všechno. Sinners prohráli s Ninjas in Pyjamas, o Majoru rozhodne jeden zápas

Zítra o všechno. Sinners prohráli s Ninjas in Pyjamas, o Majoru rozhodne jeden zápas

David Randuška

23. 4. 2022 16:15

Nadosah snového úspěchu byli české jedničky na CS:GO scéně Sinners. Neofrag, forsyy a jejich parťáci narazili na RMR v Bukurešti od 12:30 na celek Ninjas in Pyjamas. V případě výhry, by si zajistili vstupenky na PGL Major v Antverpách. Jenže přišla porážka. Šanci ale hříšníci mají. Zítra je čeká duel o všechno.

Sinners šli do utkání s Ninjas po jednoznačném vítězství nad ruským týmem Spirit. „Proti těmto týmům je těžké vybrat mapu. Nuke byl nakonec asi nejlepší volba a vyplatil se,“ řekl v rozhovoru pro Sazka Esport coach Sinners Tomáš "tomkeejs" Tomka.

Ninja in Pyjamas porazili Sinners na dvou mapách

První šance na postup na PGL Major v Antverpách přišla proti Ninja in Pyjamas. Na rozdíl od předchozích zápasů se hrálo ve formátu bo3. Na třetí mapu ale nedošlo. NIP ovládli první mapu bez větších obtíží, v té druhé promarnili Sinners solidní náskok a vstupenky do Belgie jim - prozatím - utekly.

Den D bude hned zítra - 24. dubna. Sinners v něm budou hrát o všechno. Karty jsou rozdané - výhra = postup, prohra = konec nadějí.

Související články