Zemětřesení v Sampi! Propustili tři hráče a lákali AJTTa. Ten zůstává v Brute. Zatím?
Counter-Strike: Global Offensive Článek Zemětřesení v Sampi! Propustili tři hráče a lákali AJTTa. Ten zůstává v Brute. Zatím?

Zemětřesení v Sampi! Propustili tři hráče a lákali AJTTa. Ten zůstává v Brute. Zatím?

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

21. 4. 2020 20:40

Organizace Sampi na začátku roku oznámila příchod posledních vítězů MČR, tehdy reprezentujících eXtatus. Očekával se útok na vítězství v Sazka eLEAGUE CS:GO. Tým si ale v prvních dvou kolech připsal pouhý jeden bod za remízu proti Defeaters. Zápasy mimo ligu byly stejně velkým zklamáním. Nastávají proto změny. 

Majitelé nebyli spokojeni, co se týče výsledků svých svěřenců, někdo musel z kola ven. Dalo se očekávat, že hvězdy týmu Dominik „Fraged“ Herz a Martin „Pechyn“ Pechoušek o své místo v týmu nepřijdou. Mančaft tak opouští tři hráči: Dominik „Desty“ Černý, Peter „Weamo“ Rauch a Vojtěch „Valencio“ Mydlář. Ti se nedokázali individuálně držet svých spoluhráčů.

V Cool Lize se již Sampi s novými plejery představilo. Jedná se o tato jména:

Zdeněk „daxen“ Dušek,
Marek „Kinzo“ Bílek,
Luboš „HenkyyG“ Ilko.

Nutno dodat, že poslední dva jmenovaní přišli týmu vypomoci pouze v rámci hostování. "O tom, kdo dostane zbývající dvě místa nastálo, vás budeme v nejbližších dnech informovat," uvedlo Sampi v prohlášení.

Daxen, který jako jediný má v tuto chvíli jistotu profesionálního kontraktu, ještě v březnu působil v Brute. Svůj konec tehdy okomentoval slovy: "Nejsem student a nemůžu sedět doma zadarmo."

Na povrch rovněž vyplula informace, že mezi posilami se měl objevit i Filip "AJTT" Dolenský, klíčový hráč Brute. O transfer do Sampi měl projevit velký zájem. Zejména poté, co jej lákal bývalý trenér Jozef "D0di" Kiss.

AJTT tím výrazně znepokojil dosavadní spoluhráče, ti se pak různými způsoby vyjadřovali k nastalé situaci na sociálních sítích.

"Asi jsme čtyři a Sampi nám bohužel berou hráče," uvedl Karel "fredi" Královec na Facebooku. Další připsali vzkaz "free agent", který později smazali.

Ovšem podle posledních informací se přestup nepodařilo Sampi dotáhnout. Platí tedy, že AJTT je hráčem Brute. Zda to nabere jiný vývoj, ukážou další dny.

Související články