Zemětřesení na CSkovém trůnu. Po aktualizaci hltv se NAVI vrací na první pozici!
Counter-Strike: Global Offensive Článek Zemětřesení na CSkovém trůnu. Po aktualizaci hltv se NAVI vrací na první pozici!

Zemětřesení na CSkovém trůnu. Po aktualizaci hltv se NAVI vrací na první pozici!

David Randuška

12. 7. 2022 14:40

Kralování FaZe Clanu je alespoň prozatím u konce. Ukrajinská organizace Natus Vincere (NAVI) se vrací zpátky na trůn. Aktualizace světového žebříčku hltv z 11. července jim přiřkla dvacetibodový náskok. Pořadím ale zamíchá ještě IEM Cologne, které se dohraje o víkendu a ve kterém figurují oba celky.

FaZe Clan se v čele světového hodnocení drželi od poloviny dubna. Tehdy přerušili karrigan a jeho parťáci devítiměsíční panování NAVI (Natus Vincere). Ukrajinská organizace se pak i kvůli neúčasti na IEM Dallas propadla až na třetí místo za týmem ENCE

Poslední výsledky, včetně vítězství na lisabonském Blastu, ale s1mple a jeho kumpány vystřelily zpět na vrchol. Na prvních šesti pozicích hltv žebříčku se kromě střídání králů s novou aktualizací 11. července nic neměnilo.

Změny přišly až na sedmé pozici, na kterou se vyhoupli berlínští BIG. O dvě příčky, na devátou, se propadli švédští Ninjas in Pyjamas. Největším skokanem se stali borci z 00NATION, kteří se posunuli hned o deset pozic na celkovou devatenáctou příčku. Novým týmem v TOP30 jsou Falcons

OG s Adamem "NEOFRAG" Zouharem se drží ve světovém hodnocení na solidní patnácté příčce. Průlom mezinárodní sestavy po přestupech přišel zejména na Blastu, kde brali dělenou 3. - 4. pozici. 

SINNERS jsou na 39. místě 

Česká jednička SINNERS se po aktualizaci nachází jen devět pozic za kýženou TOP30. To s tomkeejsem v sestavě je solidní nástup. Zvedne hříšníky případná posila? A další domácí celky? ENTERPRISE jsou podle hltv 48. a Dynamo Eclot 64.

 

Související články