wl-4-huhnak-dodrzel-slovo-plzen-a-sparta-trikrat-v-elite-1
Sazka eLEAGUE Novinky

WL #4: Huhnak dodržel slovo, Plzeň a Sparta třikrát v Elite 1

10. 11. 2020 09:28 Sdílej:

„Příští víkend bude určitě lepší!“ Tak zněla slova Patrika „Huhnak“ Hornáka po nepovedené 23-7 víkendové lize. S novým internetem přišly výborné výkony a hráč Entropiq přišel o perfektní skóre jedinou prohrou po velice smolném penaltovém rozstřelu. Zahanbit se nenechali ani jiní.

Parádní víkendovku ukázal Jakub „CptKubajz“ Pudil, který si stejně jako minulý týden připsal jedinou prohru a stále se tak drží ve vyšších patrech Elite 1. Zvládl tak náročný prodloužený víkend, kdy se mimojiné kvalifikoval do skupinové fáze CZC.cz iSport Ligy a sehrál vyrovnanou bitvu s Curtisem „Paps“ Poolem z West Ham United.

Podobně se vedlo také Lukáši „T9Laky“ Pourovi. Tomu nevyšel třetí víkend úplně podle představ, v tom nynějším však opět atakoval pozici v Top 200.

O moc hůře na tom nebyli ani další viktoriáni, jmenovitě Pavel „Pikej“ Kail a Michal „DRMi10“ Drastich. Oba se s výsledkem 28-2 mohou ve čtvrtek těšit na odměny z Elite 1. Do elity se vrátil také Štěpán „Empathy“ Kruťa

Sparťané dál ukazují, že FIFA 21 jim sedí. Hned trojice borců (Caster, Emerickson, TheJohny) se umístila v Elite 1 se skóre 28-2, všichni tři se taktéž kvalifikovali do skupin CZC.cz iSport Ligy.

Bohužel, Jakub „JamesBony“ Němec nezopakloval úspěšnou víkendovku z předchozího týdne a musí se spokojit s Elite 2.

Špatně se nevedlo ani v již zmiňovaném táboře Entropiq. Huhnak se potřetí ve FIFA 21 vyšvihl do Elite 1. „Škoda jen té jedné prohry, která přišla na začátku WL, jak jinak, než na penalty,“ mrzelo hráče Entropiq.

„Na příští týden musím určitě posílit střed obrany a zálohy,“ komentoval kvalitu ve středu pole Štěpán „RIIJK“ Sobocki. S 26-4 mu o jedinou výhru unikla E1.

„Mnoho chyb a zbytečně obdržených gólů, s celkovým výsledkem nejsem spokojený,“ nešetřil sebekritikou Dominik „Seron“ Čermák na svém Instagramu. S dvěma prohrami je Seron v Elite 1, cíl je však jinde. „Příště bez prohry,“ doufal.

O stupínek níže skončil Matěj „Miki“ Mikan, kterému podobně jako Riijkovi o jedinou výhru utekla Elite 1.

Umístění v Elitě si udržel také Patrik „Patýno“ Janků, který opět výborně zvládl začátek, jenže ve finiši ztrácel. „Už fakt nechci, aby se to opakovalo,“ říká ambasador Sazka Esport.

Související články