wl-3-sparta-na-vrcholu-seron-opet-v-top200-vedlo-se-i-cptkubajzovi
Sazka eLEAGUE Novinky

WL #3: Sparta na vrcholu! Seron opět v Top200, vedlo se i CptKubajzovi

njc
3. 11. 2020 12:00 Sdílej:

Třetí víkendová liga je minulostí a po delší době se stala nejvyrovnanějším a nejlepším týmem pražská Sparta. Ta měla hned čtyřnásobné zastoupení v Elite 1. Mezi jednotlivci se nejvíce dařilo Dominiku "Seron" Čermákovi, který se dostal mezi 200 nejlepších hráčů světa. Podobný úspěch o kousek utekl Jakubu "CptKubajz" Pudilovi.

Sparťanští fanoušci se konečně dostali a jejich oblíbencům se mezi českými FIFA týmy vedlo nejlépe. Čtyři borci, čtyřikrát E1. Jan „The Johny“ Hradil a Martin „Caster“ Štěpán si připsali skóre 28-2, o jednu prohru víc měli Jan „Emerickson“ Krupička a Jakub „JamesBony“ Němec.

„Nastavil jsem si hranici 25 výher a více, a to se mi zatím daří plnit na výbornou. Dokonce jsem už získal status verified a hitnul 28 wins, nebýt prohry na penalty, mohl jsem usilovat o Top200, ale tu si zatím schovávám.“ říká spokojený Johny v rozhovoru pro iSport.cz.

Na naší scéně se nejvíce dařilo Dominiku „Seron“ Čermákovi, který poznal ve FIFA 21 teprve druhého přemožitele. 29-1, měsíčně 88-2 a 61. místo na světě. Parádní úspěch mladého reprezentanta Sampi.

„Myslím, že slušné skóre, za prohry si můžu sám a jsem celkem nespokojený. Tak se snad poučím a příští měsíc to zkusíme bez prohry,“ doufal Seron na svém Instagramu.

Matěji „Miki“ Mikanovi se vedlo o něco hůře, přesto Elite 2 není rozhodně špatným představením.

Na stejné skóre jako Seron dosáhl také Jakub „CptKubajz“ Pudil, který v dresu Slavie předvádí v posledních dvou týdnech skvělé výsledky. Po perfektní víkendovce prohrál jediný mač a nebyl daleko od Top200.

Druhý slávista Martin „Kobby“ Strnad si došel pro Elite 3.

Viktoriáni se také nenechali zahanbit. Michal „DRMi10“ Drastich předskočil svého parťáka Lukáše „T9Laky“ Poura, když oba dosáhli na Elite 1. Pro Lakyho by mohl být tento výkon po poslední víkendové lize, kdy dosáhl na 30-0, mírným zklamáním.

V Elite 2 se umístil Pavel „Pikej“ Kail, v Gold 1 pak skončil Štěpán „Empathy“ Kruťa.

„O víkendu se hrály dva turnaje a já si nechal 23 zápasů na nedělní večer,“ komentoval svůj výsledek ve víkendové lize Štěpán „RIIJK“ Sobocki. 26 výher mu zajistilo Elite 2.

O stupínek níž byl Patrik „Huhnak“ Hornák s výsledkem 23-7 a Elite 3.

Konzistentní výkony podávají borci ze Sigma esports, kteří se týden co týden objevují mezi Elite 2 a Elite3. Výjimkou nebyl ani třetí víkend, kdy Jiří „Ritzy“ Jičínský obsadil příčku v Elite 3 a jeho spoluhráč Martin „FC MARTIN“ Hrabina byl v Elite 2.

Po dvou elitních víkendovkách se propadl Patrik „Patýno“ Janků, který po slibném začátku nedokázal udržet tempo a skóre 21:8 ho řadí do Gold 1.

Zahraj si kvalifikaci na CZC.cz iSport LIGU proti Patýnovi!
5.11. 17:00 - Online kvalifikace #3
7.11. 17:00 - Online kvalifikace #4

Související články