wl-2-viktoria-a-slavia-v-top-50-jak-se-vedlo-dalsim-borcum
Sazka eLEAGUE Novinky

WL #2: Viktoria a Slavia v Top 50! Jak se vedlo dalším borcům?

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
27. 10. 2020 13:50 Sdílej:

V první víkendovce předvedl svoje obří kvality Dominik "Seron" Čermák, nyní se nenechal zahanbit Lukáš "T9Laky" Pour. Borec reprezentující plzeňskou Viktorku se dostal do prestižního výběru nejlepších 200 hráčů světa, vyšplhal se dokonce na 32. pozici. Podobně se vedlo Jakubu "CptKubajz" Pudilovi, který skončil 41.

V Plzni se ve druhé víkendové lize dařilo. K výbornému výkonu Lakyho se přidal také Pavel „Pikej“ Kail, kterého dělalila jediná výhra od perfektního skóre 30-0. Přesto může být se svým výkonem spokojený a může se těšit na odměny z Elite 1.

„Dal jsem 30-0, takže určitě spokojený jsem, ale podle statistik co si zapisuji, dostávám pořád příliš mnoho gólů, takže vždy je co vylepšovat. Posledních 15 zápasů jsem se fakt soustředil na to, abych ty zápasy zvládal. To se mi dařilo, i přesto, že jsem většinou zápasy otáčel z nepřiznivého stavu, což je vždy nepříjemné. Naštěstí se mi dařilo ty těžké zápasy zvládnout a nakonec z toho je super výsledek,“ říká Laky o svém víkendu.

„Za důležitou kartu teď hodně považuji novou posilu a to ikonu Gullit, která, jak se sice možná zdá, není tolik vidět, ale udělá spoustu práce. Je často tam, kde má být v obraně a dokáže pomoct i do útoku. Jsem rád, že jsem ho přivedl, i když jsem musel pár hráčů obětovat, ale nakonec se to vyplatilo,“ chválil plzeňský reprezentant nizozemskou legendu.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👏 @t9laky zvládl už při druhé víkendovce 30-0 a 32. místo celosvětově! ✊🎮❤️💙 #fcvpesport #fut #fifa21 #fut21 #futchampions

Příspěvek sdílený FCVP eSport (@fcvp_esport),

Velkého úspěchu dosáhl také slávista Jakub "CptKubajz" Pudil, který jen o osm míst zaostal za Lakym a potvrzuje vzrůstající formu. "Je krásný vidět ten pokrok," radoval se z 30-0 na svém Instagramu. 

Mezi Elitu se podíval také druhý slávista Martin "Kobby" Strnad, jenž zabojoval a dosáhl na konečný výsledek 26-4.

Těsně pod vrcholem skončili hráči Sampi, oba si připsali po jedné prohře a skóre 29-1. Troška smůly obrala borce v modrém o perfektní víkendovku. Pro Matěje "Miki" Mikana jde o nejlepší skóre v kariéře. „Další metou je třicítka,“ komentoval svůj výkon na streamu.

Na 29 výher dosáhl také Martin "Caster" Štěpán, který při jediné prohře svého soupeře jasně přestřílel, bohužel, do branky dostal míč pouze jednou a přišel o šanci na 30-0.

Elite 1 dosáhl také Jan "Ermerickson" Krupička, který dlouho útočil na perfektní výsledek. Další sparťané se dostali do Elite 2 s 25-5.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎮Výsledky WL2 #FIFA21 ⚽️ @caster_8 dělila jedna smolná prohra od perfektního skóre 🏅🤦 ♂️

Příspěvek sdílený AC Sparta eSports (@acsparta_esports),

U Entropiq se mohou oba borci radovat z umístění v Elite 1. Štěpán "RIIJK" Sobocki si napravil po poslední víkendovce reputaci a se skóre 28-2 o jednu výhru předčil svého spoluhráče Patrika "Huhnak" Hornáka. 

Za Teplice ukázal elitní hru Martin "dalas94" Vujtík, parádní 28-2 konečným výsledkem na severu.

Startuje CZC.cz iSport LIGA, hraj s námi FIFA 21 na www.isportliga.cz

Související články