Vyšla aktualizace žebříčku HLTV. Změn je poskrovnu, SINNERS se posunuli na 37. místo
Counter-Strike: Global Offensive Článek Vyšla aktualizace žebříčku HLTV. Změn je poskrovnu, SINNERS se posunuli na 37. místo

Vyšla aktualizace žebříčku HLTV. Změn je poskrovnu, SINNERS se posunuli na 37. místo

David Randuška

2. 8. 2022 18:25

Renomovaný CS:GO server HLTV vydal aktualizaci světového žebříčku. V polovině summer breaku se žádné velké změny neočekávaly. V odstavcích níže se dozvíte, jaké - spíše kosmetické - z updatu vzešly.

TOP 10 zůstává neměnná. Kraluje FaZe Clan, v závěsu jsou NAVI. Pomyslný bronz drží Cloud9. Desítku uzavírají MOUZ se slovenským playerem Davidem "frozen" Čerňanským. 

O jednu pozici si polepšila americká legendární organizace Liquid, která je na 13. místě, pod ní naopak spadli dánští Heroic. Největší sešup, o pět pozic, čekal tým Sprout okupující 24. příčku. V rámci TOP30 nejvíce "poskočili" 9z, kteří se dostali do nejlepší dvacítky. 

České organizace si polepšili každá o jedno místo

Z tuzemských týmů si nejlépe nadále vedou SINNERS, kteří oproti aktualizaci z 25. července polepšili o jednu pozici a jsou 37. Věřme, že dlouho nebude trvat, aby se prokousala česká jednička do třícítky. Zatím jsou ta tam časy, kdy loni byli dokonce na 19. místě. Uvidíme, co přinesou následující týdny a měsíce.

Také o jednu příčku poskočili ENTERPRISE. Borci kolem zahraničnícho awp hráče h4rna jsou na 43. místě, což je zároveň jejich nejlepší výsledek v historii klasifikace hltv. Dynamo Eclot jsou taky v +1 skoku - nachází se na 64. pozici. 

Související články