Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Článek

Výhody pro suby na Twitchi: Připoj se do streamu Sazka eLEAGUE a hraj 1v1 o ceny!

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
22. 4. 2021 10:00 Sdílej:

Speciální soutěže začínající 1v1 turnajem pro subscribery, VIP Discord či možnost být součástí vysílání Sazka eLEAGUE. Jen několik z výhod, kterých budou moci využívat předplatitelé oficiálního Twitch kanálu Sazka eLEAGUE. Staň se i ty součástí velké esportové rodiny!

Emoty s naším oblíbeným !observer a Michalem „Mishek“ Kabelem jsou již neodmyslitelnou součástí streamu Sazka eLEAGUE, pro ty z vás, kteří se však rozhodnou kanál podpořit svým subem, připravujeme pořádnou várku dalších výhod a odměn!

První z nich bude 1v1 CS:GO turnaj o hodnotné ceny, který proběhne v pátek 21. 5. od 17 hodin. Vítěz celého turnaje si odnese 5 000 Kč. Celá akce se odehraje i díky chystanému VIP Discordu Sazka eLEAGUE pro předplatitele na twitch.tv/eleaguecz.

Díky svému subscribu se také můžeš přímo stát součástí živého vysílání Sazka eLEAGUE! Každý sub může formou videa položit otázku na moderátory, komentátory či samotné hráče.

Samozřejmostí bude pro předplatitele také násobení věrnostních bodů za sledování Sazka eLEAGUE kanálu na Twitchi. Pokud se tak chceš podívat do studia nebo máš zálusk na CS:GO večeři s Bárou Dvorskou, s předplatným budeš mít potřebnému počtu bodů o něco blíž.

Sleduj v neděli 2. kolo Sazka eLEAGUE CS:GO a dozvíš se víc!

 

Související články