Vychází FIFA 23! Vývojáři virtuální fotbal posunuli zas o něco dál. Vyzkoušej si ho na For Games
Článek Vychází FIFA 23! Vývojáři virtuální fotbal posunuli zas o něco dál. Vyzkoušej si ho na For Games

Vychází FIFA 23! Vývojáři virtuální fotbal posunuli zas o něco dál. Vyzkoušej si ho na For Games

David Randuška

30. 9. 2022 09:00

Herní vývojář Electronic Arts přichází s dalším dílem populárního fotbalového simulátoru FIFA. Ten bude naposled pod značkou světové federace. V příštím roce se dočkáme titulu EA SPORTS FC™. Podívejte se na ukázku ze zbrusunové hry situovanou do anglické Premier League a derby mezi Manchestrem City a United. Novinku si můžete také na vlastní kůžu vyzkoušet na blížícím se festivalu For Games.

Tvář populárního francouzského útočníka Kyliana Mbappého láka na další hru ze série nejrozšířejnějšího sportovního simulátoru FIFA. Gamery po celém světě čeká zas o píd propracovanější titul, který se čím dál víc blíží reálnému fotbalu. 

Vydavatel EA Sports nedávno pustil na youtube ukázku z chystaného titulu. Klip vás zavede na anglický trávník do epicentra ostře sledovaného duelu mezi Manchesterem United a Citizens. Ronaldo nebo Halland a jejich tábory se utkají v prostorách svatostánku Old Trafford a vyústění derby je celkem překvapivé... přesvědčte se sami. 

Novinky a ambasadoři

EA SPORTS™ FIFA 23 s technologií HyperMotion2 na konzoli PlayStation®5 přináší do virtuální verze nejpopulárnějšího sportu na světě ještě realističtější hratelnost, mužský i ženský šampionát FIFA World Cup™, ženské kluby, možnost hraní napříč platformami a další lákadla. Držitelé PS4 a licence FIFA 23 navíc budou moci bezplatně získat i verzi na novější PS5

Mezi ambasadory vedle Kyliana Mbappého Sam Kerrové, kteří jsou i na obálce kultovní hry patří třeba Jack GrealishVinícius jr. nebo korejský šikula Son

Zahrajte si FIFA 23 na For Games

Na herním festivalu For Games jsme pro vás připravili skvělou možnost si FIFA 23 zahrát. Čtvrteční den 6. října na výstavišti v Letňanech zasvětíme ve spolupráci s Entropiq právě populárnímu virtuálnímu fotbalu. 

Vedle toho se můžete v následujících dnech až do neděle těšit na špičkový esport. Na atraktivní stagi vyvrcholí největší CS:GO a Dota 2 liga v Česku - Sazka eLEAGUE. Máte už pořízené lístky? 

Související články