Článek Všechny ligy ve FIFA 22, dočkáme se nejvyšší české fotbalové soutěže?

Všechny ligy ve FIFA 22, dočkáme se nejvyšší české fotbalové soutěže?

njc

14. 9. 2021 17:01

Fanoušci českého fotbalu prožívají každý rok stejné zklamání. Od jara se objevují informace o návratu české ligy do FIFA 22, které se však vždy ukážou být falešnými. Stejně tomu bylo i letos. FIFA 22 bude bez české nejvyšší fotbalové soutěže.

Ve FIFA 22 se objeví jediná nová liga, kterou je indická Super League. Veškeré leaky a informace o maďarské či druhé nejvyšší brazilské soutěži tak nebyly pravdivé.

Co však českého fanouška nejvíc bolí, je další FIFA bez tuzemské ligy. Ve FIFA 22 si znovu budeme muset vystačit se starou známou trojicí - Sparta Praha, Slavia Praha a FC Viktoria Plzeň. Žádný Baník Ostrava či FK Teplice. Z českých celků zůstává jen hlavní trojice.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Česká liga ve FIFA 22? Poslední informace negativní, jednání stále probíhají

Potvrdila se tak zpráva z poloviny července, kdy ředitel komunikace a PR Ligové fotbalové asociace Štěpán Hanuš prohlásil, že jednání LFA s EA Sports nevypadají dobře a česká liga se tak ve FIFA 22 znovu neukáže.

Česká soutěž se naposledy ve FIFA ukázala v roce 2011, od té doby dostali fanoušci maximálně několik oblíbených celků. Tak snad ve FIFA 23?

Všechny ligy ve FIFA 22 • Foto Reddit

Související články