Článek Vrba úkoloval Lakyho. Vítěz iSport LIGY trénoval s áčkem Plzně

Vrba úkoloval Lakyho. Vítěz iSport LIGY trénoval s áčkem Plzně

apr

20. 6. 2019 18:03

Jsme jeden tým. Viktoria Plzeň začala naplňovat smysl tohoto svého motta. Do tréninku fotbalového A týmu zapojila i své eSportové reprezentanty v čele s Lukášem Pourem, alias T9Lakym. „Bylo to příjemné zpestření. Překvapilo mě, jak nás kluci výborně vzali. Byla tam velká sranda, pořád jsem se smál,“ řekl k tréninku vítěz prvních dvou finále CZC.cz iSport LIGY.

Jejich hlavním koníčkem je FIFA. Nyní si ale zástupci eSportového týmu Viktorie Plzeň vyzkoušeli opravdový fotbal. A to ne ledajaký. Absolvovali totiž trénink s plzeňským A týmem pod vedením trenéra Pavla Vrby. „Pan Vrba nás představil nejprve klukům a pak nám vysvětlil, co a jak se bude dít. Byl úplně v pohodě,“ uvedl T9Laky, nejúspěšnější hráč CZC.cz iSport LIGY, který obléká dres právě eSportového týmu Plzně.

„Bylo to příjemné zpestření. Celkově se zapojit mezi ty hráče a něco takového zažít. Překvapilo mě, jak nás kluci výborně vzali. Absolvovali jsme s nimi rozcvičku a takový základní trénink," objasnil. 

Přes počáteční nervozitu si T9Laky trénink užil. „Panovala tam suprová atmosféra. S kluky byla velká sranda, neustále jsem se smál. Předtím jsem z toho byl trochu nervózní, protože to bylo něco nového, ale nakonec jsem si to strašně moc užil,“ přiznal.