Vítěz PUBG Sazka eLEAGUE získá divokou kartu na mezinárodní PCS 7 EUROPE WEST!
PUBG: Battlegrounds Článek Vítěz PUBG Sazka eLEAGUE získá divokou kartu na mezinárodní PCS 7 EUROPE WEST!

Vítěz PUBG Sazka eLEAGUE získá divokou kartu na mezinárodní PCS 7 EUROPE WEST!

David Randuška

2. 7. 2022 17:00

Nejen o historicky největší prize money se bude bojovat v nadcházející sezoně PUBG Sazka eLEAGUE. Vítězný tým dostane unikátní možnost startovat na PUBG Continental Series a poměřit své síly s mezinárodní konkurencí. O tom, kdo slot v podobě divoké karty na evropskou sérii dostane, se dozvíme v Grand Finále na konci července.

Léto ve znamení herní série PUBG je tady! Desítky týmů se utká o sloty v Grand Finále Sazka eLEAGUE a pohádkový prizepool 300 tisíc korun. Vítěz navíc svůj příběh bude moci rozepsat o další kapitolu v podobě účasti na PCS 7 EUROPE WEST

Z něho pak cesta může mířit na PUBG Continental Series 7 a v případě nasbírání důležitých bodů do světového rankingu i účast na prestižním Global Championship 2022.

Novinky a informace k nadcházející kvalifikaci a PUBG sezoně se dočtete na tomto odkazu.

Nová éra PUBG • Foto Sazka eLEAGUE

Pravidla k udělení wild card

"Slot mohou obdržet pouze týmy, jejichž všichni hráči dovršili věku 18 let a to nejpozději v první oficiální hrací den (první kvalifikaci) Sazka eLEAGUE PUBG. Hráči, kteří byli v minulosti potrestáni či zabanováni PUBG Corp. nebo produkcí PCS a mají trest stále aktivní, případně mají trest na některém z jejich účtů, nemohou obdržet Wildcard slot," uvádí organizátoři ligy CNC a Grunex.

 

Související články