Vitality dává dohromady tým snů, jehož součástí mají být legendy Alphari a Perkz
Článek Vitality dává dohromady tým snů, jehož součástí mají být legendy Alphari a Perkz

Vitality dává dohromady tým snů, jehož součástí mají být legendy Alphari a Perkz

Kateřina Sauerstromová

2. 11. 2021 19:14

Blízké zdroje hovoří, že se nedávno rozhodlo o největších přestupech sezóny. Luka „Perkz“ Perković z Cloud9 a Barney „Alphari“ Morris z Team Liquid se v následující LEC sezóně mohou stát spoluhráči. Na základě informací z různých zdrojů se měl Perkz s Vitality domluvit už před několika dny, čekalo se ovšem na rozhodnutí Alphariho.

Dvojice hráčů údajně chtěla hrát společně a Vitality přišlo s nejlepší nabídkou. Alphari na toplane, Selfmade jako jungler, Perkz na midu. S příchodem dvojice legend by se francouzský tým mohl pyšnit opravdu exkluzivní sestavou. O botlane dosud nebylo rozhodnuto, ve hře má být údajně více variant hráčů na světové úrovni.

Perkz patří mezi nejoblíbenější hráče evropských fanoušků a jeho éra v G2 se řadí mezi nejdelší a nejúspěšnější esportové kariéry vůbec. S aktuálním týmem Cloud9 zažil podobně jako Alphari s Team Liquid vzestupy i pády. Díky přestupu do Vitality by dvojice silně posílila popularitu evropské profesionální ligy (LEC), což fanoušci jistě napjatě očekávají.

Zdroj: esportmaniacos.com

Související články