VIDEO: The eLiVe a jeho přestupová sága. MATYS je typ hráče, který mu v sestavě chyběl
Counter-Strike: Global Offensive Článek VIDEO: The eLiVe a jeho přestupová sága. MATYS je typ hráče, který mu v sestavě chyběl

VIDEO: The eLiVe a jeho přestupová sága. MATYS je typ hráče, který mu v sestavě chyběl

David Randuška

29. 1. 2023 18:45

Poslední dílek do skládačky Sampi.Tipsport zapadl. Erik Sith přestoupil z ENTERPRISE a jako In-Game Leader "bere" část pravomocí po odešlém GuardiaNovi. Tu druhou část bude mít na starost blogg1s na pozici AWP. 

The eLiVe bude mít na starosti nadějný tým plný mladých krajanů. S Matúšem Šimkem naváže na spolupráci z EP, na povel bude mít také Lukáše Lintnera a osmnáctiletého T4gg3Da. 

Sampi.Tipsport dlouho čekal s oznámením nové sestavy. První vlaštovkou bylo umístění HONESE na přestupovou listinu. S blogg1sem už byl management předběžně domluvený, dotáhnout se musel jen přestup Erika Sitha.

"Ze začátku to nevypadalo úplně nadějně," říká slovenský In-Game Leader. "Nakonec se Sampi podařilo mě odkoupit. Ty pocity byly takové... že nevím, v jakém týmu jsem... byl sice season break, ale já už to chtěl mít vyřešené a trénovat," říká na období "nejistoty". 

MATYS doplňuje mezeru, kterou jsem měl

Atmosféru i servis na bootcampu hodnotí The eLiVe pozitivně. Vedle přístupu svých týmových kolegů vyzdvihl také impact MATYSE. 

"Dlouhodobě jsem potřeboval hráče, který si bude dělat vlastní věci a bude hrát na svůj talent a nebo instinkt. Já jsem dobrý v tom, že z toho, co máme, vytvořit dodatečné kroky. Ale nejsem ten člověk, který iniciuje ty kroky. Takže teď, když tu mám Matúše, tak se mi doplní taková ta mezera, kterou jsem měl," popisuje.

 

Související články