VIDEO: Teckoo zpanikařil a Enterprise přišli o šanci na postup
Counter-Strike: Global Offensive Článek VIDEO: Teckoo zpanikařil a Enterprise přišli o šanci na postup

VIDEO: Teckoo zpanikařil a Enterprise přišli o šanci na postup

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

1. 6. 2020 07:30

Očekávaný mač mezi eSubou a Enterprise přinesl dvě velice vyrovnané mapy, které nakonec rozhodli o posledním postupujícím do vyřazovacích bojů Sazka eLEAGUE. Nuke, map pick eSuby, došel až do prodloužení. V něm začali zástupci "modré krve" parádně a do druhé poloviny OT šli s tříkolovým vedením a stačilo jim jediné kolo na vítězství v první mapě. 

Enterprise se vzmohli a dotáhli se na rozdíl jednoho kola. Z početní výhody 4v2 se nakonec stala 1v1 situace, ve které se utkali Tomáš "teCkoO" Koširer a Lukáš "luko" Hrabčík. 

Zástupce Enterprise si správně došel pro M4A4, počkal si na výborném místě a netušící Luko nakráčel zády přímo před něj. 

To byla jasná jízdenka do druhého prodloužení. Jenže přišla panika, 13 vystřelených nábojů, z nichž pouhé tři zasáhly cíl. Český střelec se bleskově otočil a kolo pro svůj tým vyhrál.

Nikdo nevěřil tomu, co právě viděl, komentátoři Damien "DeeThane" Dante a Jiří "Bananides" Johanides jen složili hlavy do dlaní.

TeCkoO po zápase na svém Facebooku napsal, že hráče viděl pozdě kvůli černým okrajům a když jeho spoluhráči začali křičet, že má vlevo od sebe soupeře, zpanikařil. Prohlášení bylo od té doby smazáno. 

 

Související články