VIDEO: Rekord ligy! Český střelec dosáhl 43 killů a Sampi jdou na eSubu
Counter-Strike: Global Offensive Článek VIDEO: Rekord ligy! Český střelec dosáhl 43 killů a Sampi jdou na eSubu

VIDEO: Rekord ligy! Český střelec dosáhl 43 killů a Sampi jdou na eSubu

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

1. 6. 2020 08:22

Neuvěřitelný. Tak by se dal jedním slovem popsat výkon Martina "Pechyn" Pechouška v nedělním zápase Sazka eLEAGUE proti Gunrunners. Český střelec předvádí dlouhodbě parádní výkony. Posledním víkendovou show si vysloužil první místo ve statistice zabití, když si hned v první mapě připsal za třicet kol neskutečných 43 killů!

Po Vertigu, které Sampi vyhráli jednoznačně 16:8, přišel na řad jejich pick, kterým bylo Inferno. A na něm se potvrdila slova Jaroslava „Sank1“ Chlumského, který se v rozhovoru z minulého týdne vyjádřil ke dvoum střelcům, kteří shodou okolností drželi svůj tým v boji o vítězství.

 

„Potenciál někoho, jako je Pechyn, prostě potlačit nechceš,“ nechal se slyšet kouč Sampi před posledním kolem základní části. Když byl dotázán na souboj svého týmu s Gunrunners, nezapomenul na jedno velké překvapení: „Já jsem nikdy neviděl, že by to Lucasovi někdy takhle střílelo a hrál tak dobře.“

Oba borci předvedli nejeden kvalitní play, Pechyn byl však stále o level výš než slušně hrající Lukáš „LucasP“ Pócsik. 

Pechyn dovedl svůj celek k výhře 16:14, když si připsal 43 killů a 2,26 KD! Sampi se ve čtvrtfinále utkají s eSubou, která po základní části skončila na posledním postupovém místě. Vítěz série se pak utká v semifinále s Gunrunners. 

Související články