Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

VIDEO: Podívejte se na nejnovější skiny v CS:GO! Fracture Case je na světě

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
7. 8. 2020 12:00 Sdílej:

Po čtyřech měsících jsme se dočkali nové bedny v Counter-Strike: Global Offensive. Ta již tradičně nabízí 17 nových skinů společně se sadou nožů. Součástí 325 MB updatu jsou i vylepšení SDR a menší změny u map Anubis, Mutiny a Swamp.

Noční update CS:GO přinesl novou Fracture Case, ve které je celkem 17 skinů na 17 různých zbraní a 52 skinů na nože. Ty jsou stejné jako v Shattered Case (jejíž cena ihned spadla o 40%). Pokud tak budete mít štěstí, můžete získat Nomad, Skeleton, Paracord či Survior Knife.

Poprvé od Horizon Case jsme se dočkali Covert Desert Eaglu a musíme říct, že Printstream stojí za to. 

Druhý Covert skin AK-47 | Legion of Anubis je podobný Empressu a prvním nejvzácnějším AK-47 skinem od Danger Zone Case, kde se objevil Asiimov.

Nová bedna není jedinou novinkou posledního updatu. Té první si hráči mohou všimnout ihned po zapnutí CS:GO, main menu pro Munity totiž bylo updatnuto.

Exploity VPK herních souborů byly opraveny. SDK networking se také dočkalo pozornosti od Valve, jejich vylepšení by mělo především znamenat menší lag.

Fracture Case skiny • Foto Valve

Valve nezapomnělo ani na nejnovější mapy ve hře. Mutiny a Swamp budou nyní mít výrazně vyšší FPS a především první zmiňovaná se dočkala mnoha změn, co se týče mapy jako takové.