Sazka eLEAGUE Novinky

VIDEO: Parádní novinky v kariérním módu FIFA 21, více možností simulace či přestupů

njc
13. 8. 2020 21:00 Sdílej:

Další týden, další trailer na další ročník populární fotbalové herní série FIFA. Kariérní mód patří dlouhodobě mezi ty nejhranější. Ve FIFA 20 byl katastrofou. FIFA 21 vypadá nadějně. Nové simulace, tréninky, přestupy. Podívejte se na to nejzajímavější!

Tou největší novinkou ve FIFA 21 kariérním módu bude možnost více ovlivnit simulace zápasů. Díky Jump In skočí hráči přímo do utkání, ve kterém budou moci zvrátit jeho vývoj.

Teče vám do bot a nechcete ztratit body? Kopněte penaltu či slibně vypadající přímý kop a ovlivněte tak utkání ve svůj prospěch.

Pokud byste snad chtěli předělat svého levého beka na útočného špílmachra, ve FIFA 21 by to neměl být problém. Sledování vývoje hráčů nikdy nebylo jednodušší a budete jej moci přizpůsobit vlastním preferencím.

FIFA 21 Career Mode - Trénink • Foto EA Sports

Jakožto trenér budete mít také větší kontrolu nad tréninkovým režimem. Na vás bude záležet, kdy budou hráči trénovat a kdy odpočívat. Při správném managementu vylepšíte fyzičku a přípravu, díky které získají hráči lepší morálku. Nechybět nebudou ani skupinové tréninky.

Přestupy ve hře se více přiblíží realitě a nabídnou více možností. K dispozici bude hostování s opcí, přímá výměna hráčů se dočká rozšíření, nyní nabídnou trenéři druhých týmu plejery, o které mají zájem.

AI bude inteligentnější a lepší než kdy dřív. Umělá inteligence se bude častěji objevovat v lepších pozicích a chytřeji bránit. Lepší bude také v útoku, parádní kombinace a chytré podržení míče bude na denním pořádku.