Česko-slovenská liga  elektronického sportu
video-nejlepsi-akce-sazka-eleague-cs-go-levi-zaril-gunrunners-palili-ostrymi
Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

VIDEO: Nejlepší akce Sazka eLEAGUE CS:GO: Levi zářil, Gunrunners pálili ostrými

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
8. 7. 2020 10:40 Sdílej:

Jarní split Sazka eLEAGUE skončil před měsícem a my už nedočkavě vyhlížíme začátek letní části. Ideální čas na připomenutí si těch nejlepších akcí uplynulých měsíců. Připravte se na slušnou dávku One Deagů, spray transferů a 200 IQ playů. 

Reklama

1) Levi Deagle 4K

Lukáš "Levi" Bouřa se v semifinále Sazka eLEAGUE proti Gunrunners předvedl ve skvělé formě. Obzvlášť na třetí mapě zářil. Esuba šla full eco, pouze Levi zakoupil Desert Eagle a šel bránit B site. Koupě se ukázala jako správná, když Levi sám čtyřikrát poslal jedinou ránou z Deaglu protihráče k zemi. 

2) Twistův 1v3 clutch v posledním kole zápasu

Brute vs Gunrunners byl velice očekávaný souboj 5. kola Sazka eLEAGUE. Mirage byla velice vyrovnaná, Gunrunners si došli pro výhru 19:16. Na Infernu se opět hrálo všech 30 kol, v tom posledním ukázal neskutečný play Matěj "twist" Petráš. Reakce komentátorů mluví za vše.

 

3) Levi a jeho téměř vyhraná 1v5

Esubě se v základní části Sazka eLEAGUE nedařilo. Nakonec se jen těsně dostala do play off, ve kterém zazářila a skončila druhá. Ještě předtím však nastoupili proti Defeaters v rámci 5. kola. Esuba potřebovala bodovat, nejlépe vyhrát. Týmu se nedařilo, dostavila se nervozita, výjimkou byl opět Levi. 

 

4) Zedko Spray Transfer

Sinners si často se soupeři dělali co chtěli. Vždyť v celém průběhu Sazka eLEAGUE neprohráli jedinou mapu! V druhém kole narazili na eSubu, se kterou si na Vertigu poradili jednoznačně 16:8. Dominanci nejlepšího tuzemského týmu potvrdil svým spray transferem Jindřich "ZEDKO" Chyba, pro kterého zdi nejsou velkou překážkou.

5) Levi Wallbang přes celou mapu

Levi potřetí. Tento hráč byl v opravdové formě a jeho třetí play v tomto žebříčku je druhý, který pochází z legendárního semifinále eSuby proti Gunrunners. Z části jde o štěstí, to však neznamená, že tento play si nezaslouží být vysoko na našem žebříčku. Za podobného stavu si dovolit takovou parádu...

6) Pistolkové kolo v podání RAMS

RAMS se v závěrečných dějstvích Sazka eLEAGUE dařilo. Formu potvrdili hned v prvním kole čtvrtfinálového mače proti Team Brute, kdy dvojice Robert "manguss" Kasper a Mikkel "Flip1" Gelver vyčistila nabíhající teroristy na B situ Dust 2.

7) NEOFRAG se svým Deaglem

Esuba se ve finále proti Sinners trápila. Na své oblíbené mapě, Nuku, vyhrála první kolo a borci doufali, že nastartují velký comeback. Jenže Adam "NEOFRAG" Zouhar byl proti. První tři soupeře popravil ránou do hlavy, s Levim si poradil i bez headshotu.

8) fredi 1v3 clutch

Šlo o souboj dvou trápících se celků. Brute se jen těžko drželi v horních patrech tabulky, zatímco eSuba se topila na úplném dně. Oba týmy potřebovaly vyhrát, remíza nepřicházela v úvahu. Brute k tomu měli po první mapě slušně nakročeno i díky 1v3 clutchi Karla "fredi" Královce.

9) Lucasův A hold

Lukáš "LucasP" Pócsik přišel do sestavy Gunrunners v průběhu rozjeté Sazka eLEAGUE, rozhodně se však nenechal zahanbit. V posledním kole základní části si poradil LucasP s nabíhajícími hráči Sampi na A situ a nedal jim žádnou šanci. Obzvlášť poslední dva killy stojí za to!

10) Forsyy show

David "forsyy" Bílý byl jednou z největších hvězd ligy. Byl jediným hráčem v Top statistiky K/D, který nehrál v barvách Sinners. Na Miragi proti RAMS získal za 24 kol 32 killů. Celou mapu pak ukončil stylově.