video-jdete-vsichni-sem-ku-va-brazilec-neunesl-video-na-youtube
Sazka eLEAGUE Novinky

VIDEO: "Jděte všichni sem, ku*va." Brazilec neunesl video na Youtube

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
25. 7. 2020 20:45 Sdílej:

Brazilští fanoušci jsou známí svou neutichající podporou svých svěřenců. Ať se bavíme o fotbale či CS:GO, všude takové Brazilce najdeme. Své oblíbence následují všude a ve všem jim naslouchají. Problém přijde, pokud hráči své fanoušky využívají negativně. Jako nyní předvedl Ricardo "boltz" Prass. 

Boltz patřil v roce 2017 podle hltv.org mezi dvacet nejlepších hráčů světa. S Immortals prorazil mezi nejlepší světové týmy a dokonce postoupil do finále Majoru v Krakowě. 

Známý editor Anthony Perfetto vydal v květnu 2018 "Echoes of 2017." Ve videu ukázal ty nejlepší akce z roku 2017. Boltz se v něm ani jednou neukázal a zřejmě se s tím nedokázal vypořádat.

Při sledování videa si stěžoval na jiné klipy, které se v něm ukázaly. Svojí absenci neunesl: "Ne, dost, jděte tam. Dislike! Všichni sem jděte a jdete tomu ho*nu dislike! Všichni sem! Dislike! Ku*va!"

Fanoušci svou hvězdu samozřejmě poslechli a okamžitě se vrhli na zmíněný sestřih. Na něm se z ničeho nic objevilo 300 nových disliků, což samo o sobě není takový problém. Jenže YouTube automaticky podobná videa divákům nedoporučuje a autor tak přichází o sledující.