VIDEO: Forsyy vyhlíží For Games. "Jdeme si pro to," burcuje. Čím mu imponuje h4rn?
Counter-Strike: Global Offensive Článek VIDEO: Forsyy vyhlíží For Games. "Jdeme si pro to," burcuje. Čím mu imponuje h4rn?

VIDEO: Forsyy vyhlíží For Games. "Jdeme si pro to," burcuje. Čím mu imponuje h4rn?

David Randuška

26. 9. 2022 19:40

David "forsyy" Bílý jednoznačně patří mezi to nejlepší, co československá CS:GO scéna nabízí. V současnosti dvacetiletý wipař pálí ostrými za SINNERS. Na jaře jako "hříšník" poprvé zvítězil v Sazka eLEAGUE. Na to chce navázat i v podzimním splitu. Titul by totiž slavil před fanoušky na offline eventu For Games. Proč si cení svobody v SINNERS nebo v čem ho zaujal h4rn? Dozvíte se ve videorozhovoru.

V loňském ročníku David "forsyy" Bílý reprezentoval ENTERPRISE. V jeho řadách zažil velké finále Sazka eLEAGUE proti SINNERS. Ti ho následně odkoupili za víc než milion a obří talent se začal rozvíjet. 

Zpátky na For Games, které začínají ve čtvrtek 6. října, myslí na jediné. Vítězství. "Jsem rád, že jsme v roli favoritů. Na jaře jsem poprvé vyhrál Sazka eLEAGUE a stejně chci i na podzim. Ať už to mám konečně z krku," říká uvolněně.

Nakročeno mají SINNERS skvěle. Vyhráli všechny zápasy základní části, ke kterým nastoupili a dařilo se jim i na zahraniční scéně. Třeba když v kvalifikaci na podzimní BLAST porazili SKADE a potrápili Eternal Fire nebo MOUZ.

Minulá edice herního veletrhu pro něj byla velkým zážitkem. "Fanoušci byli úplně crazy, myslím si, že se na tribunu nevešlo tolik fans, kolik tam reálně bylo," vzpomíná.

H4rn mě inspiroval na Mirage

Tuzemskou scénu AWP hráčů David Bílý neřeší, soustředí se na sebe a komentáře, zda je nejlepším sniperem v CZ/SK nechává na jiných. V rozhovoru ale přiznal, že ho zaujal sniper v řadách ENTERPRISE a jeho "skoro"jmenovec Deyvid "h4rn" Benchev

"Hraje fakt hezké CSko, dost agresivní. Hlavně na Mirage, tam si myslím, že podává fakt dobrý výkony. I jsem se inspiroval tím, jak ji hrál," říká na adresu bulharského ostrostřelce forsyy.

 

Související články