Counter-Strike: Global Offensive Článek VIDEO: Enterprise vyhrál v Bratislavě, eSuba chystá revenge už v neděli. Sazka eLEAGUE countdown

VIDEO: Enterprise vyhrál v Bratislavě, eSuba chystá revenge už v neděli. Sazka eLEAGUE countdown

4. 4. 2022 18:40

CS:GO turnaj na Slovensku skončil lépe pro Enterprise. Stage o bronz vyhráli Matys a spol. 2:1. eSuba má ale možnost se pomstít hned v neděli, v prvním kole jarního splitu Sazka eLEAGUE. Odveta je nasnadě, ale Matys má jasno: Znova zvítězíme, tak to musí být. Levi říká opak: Tentokrát vyhrajeme 2:0

Bratislavské drama. Sestava týmu eSuba po drtivé první mapě měla vše ve svých rukách – nakonec ale přišlo vítězství Enterprise. Hned v neděli 10. dubna se ale skýtá možnost odvety. Oba týmy proti sobě půjdou hned v prvním kole.

Jak to dopadne? To si musíme počkat, CS:GO Sazka eLEAGUE už je za rohem. Matys z Enterprise vzkazuje eSubě: „Doufám, že se vám nebude dařit. I když vás mám všechny rád, jste super kluci… ale doufám, že znova vyhrajeme. Bohužel, tak to musí být,“ řekl slovenský player.

eSuba chystá odvetu

REVENGE? „Určitě ano, já si myslím, že těch 2:0 padne tentokrát. Myslím, si že budeme lépe ESuba má pár dní na to se dát dohromady a přichystat svým sokům pořádnou odvetu. Bude připraveni, než dnes“ říká za eSubu Lukáš „Levi“ Bouřa. „Je to hnací motor a hlavně pro mě je to motivace, jelikož je Enterprise můj bývalý tým. Dáme do té přípravy mnohem víc. Budeme čím dál lepší,“ varuje a dodává.

Ze zápasu prvního kola tak začíná být hodně zajímavý příběh. Bude to revenge nebo naopak Enterprise potvrdí nadvládu?

Levi z eSuba • Foto sazkaeleague.cz

Související články