VIDEO: Fotbalová hvězda Neymar září nejen ve fotbale. Ovládá i CS:GO
Counter-Strike: Global Offensive Článek VIDEO: Fotbalová hvězda Neymar září nejen ve fotbale. Ovládá i CS:GO

VIDEO: Fotbalová hvězda Neymar září nejen ve fotbale. Ovládá i CS:GO

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

22. 5. 2020 15:45

V Brazílii je fotbal náboženstvím. Fanoušci podporují své milované reprezentanty a drží pospolu. Podobně to je i u CS:GO. Popularitu oblíbené FPS hry v Brazílii potvrzuje i jedna z největších sportovních hvězd světa – Neymar. Ten se nejednou pochlubil svým umem v CS:GO i na svém instagramovém profilu.

Neymar se dlouhodobě drží mezi Top 10 nejsledovanějšími celebritami na Instagramu. Jeho každodenní zážitky ukazuje 138 milionům lidí, víc než např. Taylor Swift. 

V Brazílii je bohem. Celá země dýchá fotbalem a pokud jste v úzce světové špičce v tomto sportu, Brazilci vás budou znát. Obzvlášť, pokud pocházíte ze stejné vlasti. Pro hodně mladých Brazilců je Neymar vzorem. 

A pokud váš vzor sdílí na Instagramu video, kde hraje počítačovou hru, budete se o ní zajímat. Přes 1,2 milionu diváků shlédlo video, na kterém se Neymar chlubí svým 1v3 clutchem. Nejeden fotbalový fanoušek se jistě po zhlédnutí vyzkoušel brazilského borce napodobit.

V minulosti sdílel na svém příběhu na Instagramu Neymar screenshot ze zápasu, kdy hrál s dalšími brazilskými hvězdami Casemirem, Philippem Coutinhem, Willianem a Gabrielem Jesusem.

Fotbalisté tak společně oslavovali vítězství nad Mexikem na MS ve fotbale v roce 2018. Counter-Strikem je inspirovaná také jedna z jeho oslav přímo na fotbalovém trávníku.

Související články