Valve oznamuje práci na druhé sezóně DOTA: Dragon's Blood
Dota 2 Článek Valve oznamuje práci na druhé sezóně DOTA: Dragon's Blood

Valve oznamuje práci na druhé sezóně DOTA: Dragon's Blood

Michal Mašika

19. 4. 2021 15:39

Po necelém měsíci od uvedení seriálu DOTA: Dragon's Blood na Netflix Valve oznamuje práci na další sezóně.

Na konci března byla na streamovací platformu Netflix přidána první série anime seriálu DOTA: Dragon´s Blood. Seriál se dodnes těší velké oblibě, v několika státech byl v prvních dnech po vydání dokonce nejsledovanějším titulem na celém Netflixu.

Valve na svých sociálních sítích oznámilo, že tvůrci začínají pracovat na další sérii, která se bude jmenovat „Book 2“. V oznámení se nic neříká o počtu dalších dílů ani o datu vydání, na bližší informace si budeme muset nejspíše několik měsíců počkat.

Ve tweetu bylo kromě oznámení další sezóny zmíněno i zařazení dokumentu Free to Play mezi dostupné filmy na Netflixu. Ten se zaměřuje na příběhy tří hráčů na prvním šampionátu The International, který díky svému v té době obrovskému prize poolu převrátil svět esportu naruby.

V posledních měsících Valve investuje mnoho času a prostředků do prostředí okolo Doty. Nedávno jsme se kromě DOTA: Dragon's Blood dočkali updatu, který zjednodušil novým hráčům jejich první okamžiky ve hře a patche 7.29 s novou hrdinkou Dawnbreaker. Zda se hráčská základna po těchto změnách skutečně rozrůstá, se dozvíme v příštích měsících. Pokud však Valve ve snaze přilákat nové hráče nepoleví, je velká šance, že se cíl podaří naplnit.

Související články