Ukaž svoje skills ve FIFA 22! Přihlas se do kvalifikace na turnaj eLEAGUE
Článek Ukaž svoje skills ve FIFA 22! Přihlas se do kvalifikace na turnaj eLEAGUE

Ukaž svoje skills ve FIFA 22! Přihlas se do kvalifikace na turnaj eLEAGUE

David Randuška

20. 5. 2022 15:50

Zítra a pozítří - tedy v sobotu 21. a v neděli 22. května - proběhnou otevřené kvalifikace na turnaj v herním titulu FIFA 22 eLEAGUE. Věříš si a chceš ukázat, co v tobě je? Tak na nic nečekej. Třeba se dostaneč do velkolepého finále, které je na programu v sobotu 28. května v pražském fotbalovém obchodě 11teamsports. Kromě prize money budeš moci vyhrát i nějaké kousky z prodejny. 

Veškeré informace, jak se přihlásit a jak bude vypadat formát turnaje najdeš na tomto nebo tomto odkazu.

Z kvalifikace můžeš postoupit rovnou do skupinové fáze a utkat se s československou špičkou. Kdo ví, třeba narazíš hned v úvodu na T9Lakyho, který svojí účast na turnaji potvrdil. 

Kromě finále ve FIFA 22 se v 11teamsports bude konat i fotbalový turnaj 1v1

Skupinové fáze se zúčastní celkem 16 hráčů, kteří jsou rozděleni do 4 skupin po 4 hráčích a odehrají zde zápas každý s každým ve formátu BO2. Dva nejlepší hráči postupují do play-off.

Vyřazovací část odstartuje v pátek 27. května, semifinále, duel o třetí místo a finále se uskuteční v sobotu 28. května v obchodě 11teamsports v Ječné ulici v Praze.

Atraktivní prostor fotbalového shopu kromě vyvrcholení virtuálního turnaje nabídne také turnaj v reálném fotbale - jeden na jednoho. Vyhrát můžeš super ceny přímo z obchodu. 

V rámci eLEAGUE se pak rozdá 60 tisíc korun. 1. místo: 40 000 Kč 2. místo: 15 000 Kč 3. místo: 5 000 Kč

Související články