Tým Undying v čele se Saberlightem bude pokračovat jako samostatná organizace
Dota 2 Článek Tým Undying v čele se Saberlightem bude pokračovat jako samostatná organizace

Tým Undying v čele se Saberlightem bude pokračovat jako samostatná organizace

Michal Mašika

28. 7. 2021 09:40

Severoamerický celek Undying s českým offlanerem Jonášem „Saberlight“ Volkem již nehledá organizaci, na The International 10 bude působit jako nezávislý tým.

Tým Undying se probojoval severoamerickou kvalifikací na The International beze ztráty jediné mapy a řadí se tak do silnější poloviny startovního pole. Ve svém nedávném tweetu vedení týmu uvedlo, že již nehledá organizaci, tudíž Undying na The International uvidíme jako samostatný tým.

Undying sice na začátku července hledali organizaci, pravděpodobně se ale s žádnou nedohodli, a tak se zařídili podobně jako jejich kolegové z Quincy Crew. Ti rovněž hledali organizaci, po několika dnech od záměru ale upustili, jelikož jejich název pro hráče hodně znamenal. Severní Amerika tedy bude mít na TI pouze jeden tým pod organizací, a to Evil Geniuses.

Tým Undying uvidíme hrát ještě před The International na BTS Pro Series S7:Americas, kam byli pozváni společně s Beastcoast, 4Zoomers a SG Esports. Online soutěž začíná 4. srpna a celkem 8 týmů v ní zabojuje o 50 tisíc dolarů.

Sestava týmu Undying
Enzo „Timado“ Gianoli O'Connor
Jonathan Bryle „Bryle“ Santos De Guia
Jonáš „SabeRLight-“ Volek
David „MoonMeander“ Tan
Kim „DuBu“ Doo-young