Tým BRUTE přišel o dalšího člena. Kvůli nedostatku času na trénink skončil Daxen
Counter-Strike: Global Offensive Článek Tým BRUTE přišel o dalšího člena. Kvůli nedostatku času na trénink skončil Daxen

Tým BRUTE přišel o dalšího člena. Kvůli nedostatku času na trénink skončil Daxen

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

28. 3. 2020 19:45

Přeměna týmu BRUTE pokračuje. Poté, co na začátku týdne přestoupil do týmu Sampi Jozef „d0di“ Kiss, se s týmem rozloučil další člen.

Tentokrát jde o Zdeňka „daxen“ Duška, který byl u týmu čtyři měsíce. Ve vyjádření na své facebookové stránce popsal toto období své kariéry jako nejlepší ve svém životě. Bohužel však zasáhla vyšší moc. Nový typ koronaviru dělá problémy podnikům ve všech oblastech života a bohužel ani Counter Strike není výjimkou.

„Nejsem student a nemůžu sedět doma zadarmo, a i když jsme měli ty nejvyšší cíle, tak se prostě csko nedá hrát 3 hodiny denně s týmem, není šance vyrovnat se top 50 týmům na hltv bez tréninku,“ řekl Zdeněk „daxen“ Dušek na sociálních sítích.

Náhradou za zkušeného riflera se stal Lukáš „Majky“ Měcháček. Ten se na česko-slovenskou scénu probojoval teprve minulý rok v barvách dnes již zaniknutého týmu Dark Tigers, poté hájil pod vedením Davida „Kaparzo“ Laciny barvy Team Gravity. Majky je velkým příslibem do budoucna a bude zajímavé sledovat jeho působení v novém týmu.

Spolu s ním se přidává k týmu BRUTE také legenda Counter Strike 1.6 a zkušený kouč, Milan „Pepik“ Musil. Organizace sama přiznala, že angažování kouče pro ně nebylo vůbec jednoduché. Stejně tak bude mít před sebou velkou výzvu i právě zmiňovaný Milan „Pepik“ Musil, který bude mít na starosti znovu nastartovat mašinu týmu, který je událostmi posledního týdne značně otřesen.

Vy budete moci spolu s námi sledovat cestu nově budovaného celku v rámci Sazka eLEAGUE, do které byl tým BRUTE pozván jako jeden z čtyř top týmů česko-slovenského Counter Strike: Global Offensive.