Tři týmy, poslední místo. Kdo postoupí do play off Sazka eLEAGUE Dota 2?
Dota 2 Článek Tři týmy, poslední místo. Kdo postoupí do play off Sazka eLEAGUE Dota 2?

Tři týmy, poslední místo. Kdo postoupí do play off Sazka eLEAGUE Dota 2?

njc

6. 10. 2021 13:20

Pět celků již má svůj flek v play off jisté, na šestého člena elitní skupiny česko-slovenské Dota 2 se ještě čeká. Ve středu si to v BO1 rozhodujících zápasech rozdají MINDCAT ESPORT, L2P a GO GAME Dogs. Přímý přenos začíná od 19:00 na twitch.tv/eleaguecz.

Tři týmy získaly během sedmi kol základní části Sazka eLEAGUE Dota 2 pouhé tři body za jediné vítězství. MINDCAT přehráli L2P, ti porazili GO GAME Dogs, kteří ve třetím kole triumfovali nad MINDCAT. Ve středu se tak dají očekávat parádní vyrovnané bitvy.

Papírově by se dali za mírného favorita brát GO GAME Dog. Ti ale svými výkony v sedmi kolech ligy příliš nepřesvědčili. Minimálně sestup vítěze a dvojnásobného medailisty Sazka eLEAGUE Jana „Sehny“ Sehnala by ale byl velkým překvapením.

Zajímavé bude sledovat také Samuela „Sammi“ Frajku, carry hráče L2P. Ten je známý svými nevšedními picky a v důležitých BO1 zápasech může nadělat pořádné škody.

Šestý celek v play off Sazka eLEAGUE Dota 2 bude známý ve středu přibližně ve 22:00. Každý se utká s každým, v případě další celkové remízy by pak rozhodoval čas zápasu. Kdo vyhraje nejrychleji, postoupí.

Sleduj dnešní zápasy živě na twitch.tv/eleaguecz. Začínáme v 19:00.

Rozpis středečních utkání:
19:00 - MINDCAT ESPORT vs L2P
20:00 - L2P vs GO GAME Dogs
21:00 - MINDCAT ESPORT vs GO GAME Dogs

Související články