Článek Tři hráči Plzně postupují v iSport LIZE. Sparťan Johny zatím neuspěl

Tři hráči Plzně postupují v iSport LIZE. Sparťan Johny zatím neuspěl

iSport.cz

7. 10. 2019 19:16

Další osmička hráčů postupuje vstříc třetímu online finále iSport LIGY v hraní fotbalového simulátoru FIFA. Hned tři z nich jsou zástupci esportového týmu Plzně, včetně lídra dlouhodobé tabulky T9Lakyho.

T9Laky, který ovládl obě předchozí offline finále, neuspěl v první kvalifikaci, v té druhé ale jasně dokráčel za postupem. Spolu s ním se do online finále dostali další dva plzeňáci JamesBony28 a pikej, třetí muž průběžné tabulky Kobby, dzanny11, Domito, Tulip a OndrykK.

Na další kvalifikaci si bude muset počkat zástupce esportového týmu Sparty The Johny, který vypadl s Adamisem ve druhém kole, nebo druhý hráč dlouhodobé tabulky Rozsi, který o kolo později vypadl s MrRicim.

PAVOUK A VÝSLEDKY ZDE »

Další kvalifikační kola jsou na programu v pondělí 14. října a v sobotu 19. října.

Zábavné iSport LIGY ve FIFA 20 se můžeš zúčastnit i ty. Je to zdarma a zcela jednoduché. Zaregistruj se na www.isportliga.cz.

Ze čtyř kvalifikačních kol postoupí 32 hráčů do ONLINE finále, které následně vygeneruje 8 finalistů pro offline event, který se uskuteční 26. října v televizním studiu REPLAY .

Třetí série zároveň definitivně uzavře celosezonní žebříček, z něhož 16 nejlepších hráčů postoupí do Superfinále, které se odehraje 2. listopadu v multikině Cinestar Anděl. Absolutní vítěz si odnese 100 000 korun, celkem si hráči rozdělí 300 000 korun.

Chceš také hrát? Přihlas se zde!

Související články