Counter-Strike: Global Offensive Článek Tři další roky! Talentovaný Švéd podepisuje novou dlouholetou smlouvu

Tři další roky! Talentovaný Švéd podepisuje novou dlouholetou smlouvu

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

18. 3. 2021 20:35

Je mu teprve osmnáct a už teď se usadil v nejvyšší světové špičce. Jen těžko hledat ve světě Counter-Striku větší talent, než kterým je Ludvig „Brollan“ Brollin. Švédský kouzelník se v posledních dvou letech dostal v dresu Fnatic do nejlepší světové dvacítky, v černo-oranžovém dresu se bude představovat ještě minimálně další tři roky.

Od svých šestnácti let je Brollan nedílnou součástí jedné z nejslavnějších organizací esportové historie. I přesto, že se Fnatic v druhé části roku 2020 tolik nedařilo, 18letý střelec se dokázal vyšvihnout na patnáctou příčku každoročního Top 20 žebříčku podle hltv.org, ve kterém byl zároveň nejmladším hráčem.

Dalším Brollanovým individuálním úspěchem je ocenění za nejužitečnějšího hráče ESL Pro League Season 11, což je zároveň poslední týmový triumf pro Fnatic. Ve své sbírce týmových trofejí má Brollan ještě legendární DreamHack Masters Malmö 2019 a PGL Grand Slam 2018.

Fanoušci Fnatic budou doufat, že nový Brollanův kontrakt bude jen začátkem období, které dostane švédský celek zpět na vrchol. Letos se totiž Fnatic nedaří, největším zklamáním byla neúspěšná kvalifikace na IEM Katowice, kde organizace za roky CS:GO ještě nechyběla.

Související články