TOP 6 volných hráčů bez angažmá: Na koho číhají týmy v Sazka eLEAGUE CS:GO?
Counter-Strike: Global Offensive Článek TOP 6 volných hráčů bez angažmá: Na koho číhají týmy v Sazka eLEAGUE CS:GO?

TOP 6 volných hráčů bez angažmá: Na koho číhají týmy v Sazka eLEAGUE CS:GO?

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

21. 5. 2020 08:30

Na česko-slovenské scéně je několik výborných jmen, která jsou momentálně bez angažmá. Jistě se po nich budou poohlížet týmy, kterým se nyní zrovna dvakrát nedaří. Možná se dočkáme těchto borců hned v příštím splitu Sazka eLEAGUE. Do play-off se žádná nová jména nepodívají, sestavy jsou od minulého víkendu uzavřené. 

Snovým scénářem by bylo angažmá Tomáše "oskar" Šťastného či Ladislava "GuardiaN" Kovácse. Bylo by však velkým překvapením, pokud by se některé česko-slovenské organizaci podařilo jednoho z nich ulovit na full-time. Není tajemstvím, že oba vyhlížejí spíše nabídky ze zahraničí.

Dalším jménem je Patrik "Dev7l" Stuchlík. Bývalý reprezentant eXtatus je od poloviny dubna free agent. Jeho budoucnost stále není jistá, je však jasné, že pro velkou část týmů by byl Patrik velkou posilou. 

Dalšími adepty na přestup je trio bývalých reprezentantů Sampi.

Dominik "Desty" Černý, Peter "Weamo" Rauch a Vojtěch "Valencio" Mydlář opustili ke konci dubna organizaci Jakuba Jankta a stali se volnými hráči. Desty se Sampi pár dalších zápasů odehrál, nyní jsou však všichni tři volní. 

Je možné, že eSuba sáhne po někom z této trojice hráčů. Marně totiž chytá formu a v Sazka eLEAGUE bude mít velice trnitou cestu za postupem do play off.

Mimochodem, přestupové okno v Sazka eLEAGUE je uzavřeno do konce jarního splitu, který vyvrcholí play off finále 6. a 7. června.

TOP 6 volných hráčů bez angažmá:
Tomáš "oskar" Šťastný
Ladislava "GuardiaN" Kovácse
Patrik "Dev7l" Stuchlík
Dominik "Desty" Černý
Peter "Weamo" Rauch
Vojtěch "Valencio" Mydlář

Související články