Článek TOP 5 mužstev pro CZC.cz iSport LIGU. Koho doporučuje Caster?

TOP 5 mužstev pro CZC.cz iSport LIGU. Koho doporučuje Caster?

apr

14. 4. 2019 10:00

Třetí kvalifikace CZC.cz iSport LIGY vypukne už v neděli v 16 hodin. I vy se můžete zapojit do nové soutěže v hraní fotbalového simulátoru FIFA a zabojovat o celkové prvenství. Vítěz celé ligy získá na konci roku nejen věcné ceny, ale také 100 000 korun. Jste už přihlášeni do kvalifikace a stále nevíte, jaké týmy zvolit pro zápolení s protivníky v boji o postup do dalších kol? YouTuber a FIFA hráč Caster vybral pět mužstev, se kterými stojí za to hrát.

FRANCIE

Netřeba dlouze představovat. Jaká jiná reprezentace by měla být ve Fifě lepší než tým aktuálních mistrů světa. Griezmann, Mbappé, Lloris, Varane - mohli bychom s výčtem hvězd pokračovat dál. „Ptáte se, proč zrovna Francii? Asi kvůli tomu, jak je komplexní a na každém postu strašně silná,“ uvedl Caster.

JUVENTUS

Tady je to podobné, jako u Francie. Juventus disponuje na každém počtu velmi kvalitním hráčským obsazením. Je tu však jeden velký bonus v podobě Cristiana Ronalda. „Je to jedna z nejlepších, vlastně asi nejlepší karta ve hře, když bereme v potaz normální hráče a ne ikony,“ řekl Caster.

MANCHESTER CITY

Ani třetí celek z Casterova výběru netřeba nijak dlouze představovat. Manchester City má kádr prošpikovaný kvalitními fotbalisty a nejinak tomu je ve Fifě. „Suprový tým s ohromnou sílou na každém postu. Na hrotu je neskutečně šikovný Agüero, pod ním Kevin de Bruyne – úžasné CAMko, má parádní přihrávky i střely. Na krajích pak Mahréz a Sané. Ve středu sice Gundogan a Fernandinho, což už není taková sláva, ale odehrají si to své,“ konstatoval Caster.

BARCELONA

Aktuálně vedoucí tým španělské ligy se v kvalifikacích CZC.cz iSport LIGY objevuje taktéž hojně. „Proč bych Barcelonu hrál? Protože je tam úžasný Messi, super Suárez, Coutinho, který má pětihvězdičkové skilly a Dembelé, který má pětihvězdičkovou slabou nohu, je mu tedy jedno, zda hraje levou, nebo pravou. Navíc je strašně rychlý. Útočná síla je prostě suprová,“ vypíchl přednosti katalánského celku Caster.

PARIS SAINT GERMAIN

Proč PSG? „Protože je tam Kylian Mbappé a Neymar, kteří dokážou změnit hru, zejména svou rychlostí. Cavani na hrotu je sice pomalý, ale když mu to dáte do nohy, tak se s ním jen otočíte, vystřelíte a míč je prakticky vždycky v bráně,“ řekl Caster.