top-5-akci-semifinale-sinners-opet-paradni-ukazal-se-i-twist
Sazka eLEAGUE Counter-Strike: Global Offensive Novinky

Top 5 akcí semifinále: Sinners opět parádní, ukázal se i Twist

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
17. 10. 2020 21:20 Sdílej:

Semifinále Sazka eLEAGUE CS:GO bavilo. Mezi eSubou a Enterprise jsme viděli spoustu clutchů a napínavých situací, v druhém mači předváděli Sinners velkou show. Mezi vybranými akcemi nechybí ani nůž Jindřicha "ZEDKO" Chyby či ace Adama "NEOFRAG" Zouhara.

1) Twist 1v3 clutch

Matěj "twist" Petráš byly hlavním fraggerem pro Enterprise v jejich honbě za finále. Z 23 killů na Infernu byly tyto tři z těch nejdůežitějších.

2) System se svým Deaglem

Začátek obratu. Tomáš "system" Zemko nastartoval se svým Deaglem obrat Enterprise v semifinále proti eSubě. V důležitém okamžiku mířil přesně.

3) Neofrag Ace

Adam "NEOFRAG" Zouhar proti Brute předvedl, že je právem většinou považován za nejlepšího hráče Sazka eLEAGUE CS:GO. Sám si poradil se všemi soupeři a jako jediný si připsal ace.

4) Levi Quad kill

MVP základní části Lukáš "Levi" Bouřa měl být tím hlavním tahounem eSuby v play off. Proti Enterprise se na Infernu snažil dotáhnout svůj tým do finále, ale ani jeho quad kill tomu nestačil.

5) ZEDKO knife kill

Sinners byli proti Brute ve své kůži. Zářným příkladem je knife kill Jindřicha "ZEDKO" Chyby, který si jedním pohybem ruky vydělal 1500$.

Související články