TIPY ČTVRTFINÁLE CS:GO: Čekají nás těsné zápasy, favorité nezklamou
Counter-Strike: Global Offensive Článek TIPY ČTVRTFINÁLE CS:GO: Čekají nás těsné zápasy, favorité nezklamou

TIPY ČTVRTFINÁLE CS:GO: Čekají nás těsné zápasy, favorité nezklamou

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

5. 6. 2020 08:03

SOBOTA | Playoff Sazka eLEAGUE v CS:GO se blíží. Již tuto sobotu se rozhodne o tom, kdo se utká ve finále o desítky tisíc korun. Sinners a Gunrunners si svými výkony v základní části zajistili účast v semifinále a jsou tak o krůček blíž velké výhře. Do čtvrtfinále se po těžkých bojích probojovali Sampi, RAMS, Team Brute a eSuba.  

RAMS - Brute 

Tip: 1:2
Zápas můžete sledovat živě na Twitch.tv/eleaguecz

Oba celky se potkaly v posledním kole základní části. Brute se v den zápasu nic nedařilo, měli za sebou prohru proti Sinners a v mači proti RAMS se o nic nehrálo. Bylo jisté, že týmy se znovu potkají ve čtvrtfinále. Brute jsou i díky dřívějším výkonům mírnými favority. RAMS však ukázali, že i s nimi se musí počítat. Pokud budou oba týmy hrát podle svých možností, Brute by si měli odnést z této série výhru a postup do semifinále. 

RAMS
2,45
Brute
1,50

Sampi - eSuba

Tip: 2:0
Zápas můžete sledovat živě na Twitch.tv/eleaguecz

Zde je favorit jasný. Sampi předvádí po změnách v sestavě stabilní výkony a patří mezi to nejlepší, co může česko-slovenská scéna nabídnout. Hráči eSuby stále věří, jenže ze svého potenciálu nám toho stále moc nepředvedli. Na větší zlepšení neměli zástupci "modré krve" dostatek času a na Sampi stačit nebudou. 

Sampi
1,44
eSuba
2,60

Související články