Tipy 6. kolo CS:GO: Sinners poprvé přijdou o mapu, eSuba se bude dál trápit
Counter-Strike: Global Offensive Článek Tipy 6. kolo CS:GO: Sinners poprvé přijdou o mapu, eSuba se bude dál trápit

Tipy 6. kolo CS:GO: Sinners poprvé přijdou o mapu, eSuba se bude dál trápit

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

15. 5. 2020 12:20

NEDĚLĚ | Předposlední kolo Sazka eLEAGUE je před námi. Jde do tuhého. Hned první zápas nabídne duel Team Brute proti eSubě. Defeaters a obměněná sestava RAMS budou bojovat o postup do play-off. Šlágr kola nabídne bitvu Sinners a Sampi, potrápí Sampi favorita? Jako poslední se utkají ve formě hrající Gunrunners a Enterprise. 

Team Brute - eSuba (13:00)

Tip: 2:0
Zápas můžete sledovat živě na Twitch.cz/eleaguecz

Team Brute v minulém kole poprvé kapitulovali. Nejsou v nejlepší formě. To samé se ale dá říci o eSubě. 7. místo a dva body. Team Brute budou i přes prohru proti Gunrunners jasným favoritem. Esuba nám stále nepředvádí nic, díky čemu bychom mohli věřit v její zlepšení. I proto vyhrají Brute 2:0.

Brute
1,40
eSuba
2,80

Defeaters - RAMS (15:00)

Tip: 2:0
Zápas můžete sledovat na Twitch.cz/eleaguecz.

Důležitý souboj v boji o play-off. Defeaters mají ze čtyř ohrožených týmů nejlepší pozici, RAMS jsou poslední. Ani jeden tým si nepřipsal v dosavadním průběhu Sazka eLEAGUE výhru, to by se nyní mohlo změnit. RAMS prošli další změnou v sestavě a Defeaters jsou kvalitním celkem ze středu tabulky. Důležitý bude draft, pokud Defeaters zabanují Nuke a dostanou se na Dust II, skončí série 2:0 v jejich prospěch. 

Defeaters
1,55
RAMS
2,35

Sampi - Sinners (17:00)

Tip: 1:1
Zápas můžete sledovat živě na Twitch.cz/eleaguecz.

Sinners sice v týdnu porazili v Bo1 Complexity, jenže na česko-slovenské scéně nejsou poslední dobou tolik suverénní. Sampi se v poslední době daří, z posledních tří kol získali plný počet bodů a vyhoupli se na třetí místo. Sinners půjdou do zápasu v roli favorita, Sampi jim ale nedají nic zadarmo a mohou je překvapit. 1:1.

Sampi
3,40
Sinners
1,25

Gunrunners - Enterprise

Tip: 2:0
Zápas můžete sledovat živě na Twitch.tv/eleaguecz.

Slovenští Enterprise bojují o play-off, 6. kolo nebudou mít rozhdně jednoduchého soupeře. Gunrunners jsou rozjetí, minulý týden jako první porazili Team Brute. Enterpise sice potrápili v posledním kole Sampi, i tak ale byli blízko velkému debaklu. Gunrunners si odnesou tři body za výhru 2:0.

Gunrunners
1,25
Enterprise
3,40

Související články