Tipy 5. kolo CS:GO: Zmrtvýchvstání eSuby, Gunrunners potrápí Brute
Counter-Strike: Global Offensive Článek Tipy 5. kolo CS:GO: Zmrtvýchvstání eSuby, Gunrunners potrápí Brute

Tipy 5. kolo CS:GO: Zmrtvýchvstání eSuby, Gunrunners potrápí Brute

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

8. 5. 2020 09:00

NEDĚLE | V rámci 5. kola Sazka eLEAGUE nás čeká nejeden vyrovnaný špíl. Hned první zápas nabídne souboj tvou trápících se týmů, eSuba vyzve Defeaters. Po nich se přesuneme do vyšších pater tabulky, Gunrunners se utkají s Brute. Ve třetím zápase se suverénní Sinners představí proti RAMS. Celé kolo uzavře souboj Enterprise vs. Sampi. 

eSuba - Defeaters (13:00) 

Tip: 2:0
Zápas můžete sledovat živě na Twitch.tv/eleaguecz.

Esuba se trápí. Za čtyři Bo2 zápasy získala pouze jeden bod a v Sazka eLEAGUE je na posledním místě. Defeaters si podobně jako „modrá krev“ stále nepřipsali tříbodovou výhru. Esuba si v týdnu výrazně zlepšila náladu po výhře 16:13 nad Sinners, čímž se stala u nás teprve druhým týmem, který libereckou organizaci skolil. Zlepšené výkony a dostatek motivace pomůžou eSubě v honbě za první výhrou. 2:0 pro eSubu. 

eSuba
1,55
Defeaters
2,35

Team Brute - Gunrunners (15:00) 

Tip: 1:1
Zápas můžete sledovat živě na Twitch.tv/eleaguecz.

Zápas druhého se třetím jistě nabídne parádní podívanou a kvalitní Counter-Strike. Team Brute vypadali na začátku ligy nezastavitelní. Před dvěma týdny přišlo klopýtnutí proti Defeaters, které ale Brute v týdnu napravili výhrou proti Sinners. Gunrunners taktéž podávají kvalitní, jenže nedostatečně vyrovnané výkony. Ve vyrovnaném mači jsme nakonec zvolili remízu 1:1. 

Brute
1,50
Gunrunners
2,45

Sinners - RAMS (17:00)

Tip: 2:0
Zápas můžete sledovat živě na Twitch.tv/eleaguecz.

Zde je favorit jasný. Sinners jsou jedničkou na česko-slovenské scéně, RAMS se nachází u dna tabulky Sazka eLEAGUE. Pokud se Sinners vyvarují větších chyb a nedovolí Alexi „Palm1“ Palmovi předvést svou formu s AWP, odnesou si jasné vítězství v poměru 2:0. 

Sinners
1,09
RAMS
6,50

Sampi - Enterprise (19:00)

Tip: 2:0 
Zápas můžete sledovat živě na Twitch.tv/eleaguecz.

Slovenský celek se netají svými ambicemi. Tým vedený Tomášem „teCkoO“ Koširerem je stále v počátečních fázích. Minulý týden však na druhé mapě zápasu proti RAMS prohráli 3:16, což je velký vykřičník do dalšího kola. Na ve formě hrající Sampi stačit nebudou. Martin „Pechyn“ Pechoušek je v neskutečné formě a nová sestava Sampi si sedla, vše začíná fungovat jak má. 

Sampi
1,23
Enterprise
3,80

Související články