The International! Vsaďte si a získejte zdarma 200 Kč
Dota 2 Článek The International! Vsaďte si a získejte zdarma 200 Kč

The International! Vsaďte si a získejte zdarma 200 Kč

Prezentace klienta

11. 8. 2019 22:00

Již devátý ročník The International je tady! Nejsledovanější turnaj v počítačovém titulu Dota 2 se koná v čínské Šanghaji. Ti nejlepší světoví hráči si to v Mercedes-Benz Areně rozdají minimálně o 32 milionů amerických dolarů. A vy můžete být u toho. Vsaďte si u Chance a získejte 200 Kč zdarma!

Mezi největší favority patří Team Secret s kurzem 3,5. Vsadit lze i na loňské šampiony OG (11) nebo poražené finalisty PSG.LGD (8). Celkem si to o trofej Aegis of Champions rozdá 18 týmů. Dvanáct z nich se kvalifikovalo přes Dota Pro Curciut, zbylých šest pak vzešlo z regionálních kvalifikací. Na tiket můžete dávat tipy na celkové umístění, nebo duely. Vsaďte si u Chance a získejte k tomu 200 Kč zdarma!

Vepinator obhájci nevěří

Čtyři příležitosti z očekávaného e-sportového klání dal na tiket za 800 korun Vepinator. Pokaždé zvolil sázku na lepší umístění. Mezi velkými favority celého turnaje Team Secret a Team Liquid ukázal na prvně zmíněné, v souboji mezi OG a TNC Predator obhájci titulu nevěří, naopak loňskému finalistovi PSG.LGD dopřál lepší výsledek než Evil Geniuses a na závěr bude mít podle něj více důvodů ke spokojenosti Virtus.pro oproti Natus Vincere.

Založte si účet u Chance k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 2 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 200 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.