Technické potíže přerušily bitvu o bronz
Counter-Strike: Global Offensive Článek Technické potíže přerušily bitvu o bronz

Technické potíže přerušily bitvu o bronz

David Randuška

19. 6. 2022 17:45

Do zápasu o třetí místo jarního splitu Sazka eLEAGUE zasáhly extrémní teplotní podmínky. Problém oznámil provider internetového připojení na Jižním městě v Praze.

Zápas o bronz | Dynamo Eclot proti Entropiq Prague

Zápasová soupiska týmů

CS:GO sestava Dynamo Eclot CS:GO sestava Entropiq Prague
Filip "K1-FiDa" Dvořák - Kapitán Michal "leckr" Kadlíček - Kapitán
Vít "nbqq" Pohlot Josef "MoriiSko" Maurenc
Vojtěch "Valencio" Mydlář Jonas "j1NZO" Jalowski 
Lukáš "capseN" Koláčný Michael "sesL" Higatzberger
Martin "Dytor" Handl Jan "HONES" Urválek
  João "horvy" Horvath - Trenér

Picky a bany

Entropiq Prague: Pick - Overpass

Dynamo Eclot: Pick - Inferno

Rozhodující mapa: Mirage

Průběh zápasu

První polovinu mapy Overpass provázely technické potíže, těžit z náhlých přestávek dokázali lépe hráči Entropiq Prague. Na teroristické straně uhráli sedm kol, DNE o jedno více.

Dobře se na zápas vyspal nbqq, který měl trošku černé svědomí po nepřesvědčivým výkonem v semifinále, což ostatně zmínil i na twitteru. Tentokrát to ale byla jiná pohádka - během prvních patnácti kol nasbíral 18 fragů a zemřel osmkrát.

Na druhé straně si formu z předchozích zápasů přenesl HONES, který v pražské organizaci hostuje kvůli uzavřené soupisce - nejen fanouškům Entropiq ale svými parádními výkony a impactem na hru týmu zasadil brouka do hlavy. Nebyla by škoda se ho po Playoff "zbavit"? 

Zpět ale k dění na Overpassu. To přineslo napínavou podívanou. Za stavu 15:14 měli Entropiq machpoint, který na konci kola mohl zvrátit Dytor - ten ale padl po trefě nikoho jiného než HONESe a Pražané se ujali vedení 1:0. 

Druhá mapa se rozvíjela podle odlišného scénáře. Kraloval jeden tým. Dynamo Eclot dovolili svým soupeřům uhrát jen tři kola a skvěle se naladili na rozhodující mapu, která určí bronzové medailisty jarního splitu. Duel pokračuje na Mirage.

 

Související články