Sympaťák roku: Hlasujte pro bývalé parťáky z Entropiq. Postoupí leckr nebo capseN?
Counter-Strike: Global Offensive Článek Sympaťák roku: Hlasujte pro bývalé parťáky z Entropiq. Postoupí leckr nebo capseN?

Sympaťák roku: Hlasujte pro bývalé parťáky z Entropiq. Postoupí leckr nebo capseN?

David Randuška

29. 12. 2022 15:55

Jde do tuhého. Zbývají čtyři hráči ze čtyř různých organizací, kteří se budou ucházet o vaše hlasy v anketě Sympaťák roku 2022. Leckr si ve čtvrtfinále "poradil" s blogg1sem, capseN zas vyzrál na beryhoP. Kdo z těchto dvou hráčů vás zaujal nejvíce?

Dva in-game leadeři a dva wipaři. To je skladba semifinálových dvojic Sympaťáka roku. Filip Kadlíček reprezentuje Entropiq, na druhé straně je Lukáš Koláčný, jenž zatím stále patří pod křídla Dynama Eclot

CapseN nicméně v pražském celku působil, než odešel do Pardubic. S leckrem se v táboře zelených masek dokonce potkal a pár měsíců hrál bok po boku. O to víc je tenhle duel peprnější. Oba v roce 2021 zdvihli nad hlavu pohár pro vítěze 1. COOL League. 

Leckr patří mezi tuzemské stálice, v Entropiq si odkroutí třetí rok - pokud ho tedy nezláká konkurence. Hlasovat pro jednoho z vašich favoritů můžete do zítřka na našem instagramu ve stories.

Související články