Sazka eLEAGUE Článek

Světový rekord překonán! Ludwig přemohl Ninju, Subathon je u konce, miliony míří na charitu

njc
14. 4. 2021 06:30 Sdílej:

31 dní, 744 hodin, 44640 minut. Ludwig Ahgren dotáhl svůj Subathon do úspěšného konce. Challenge, kdy každý subsriber prodloužil stream o deset sekund, se těšila obrovskému zájmu, americký Twitch streamer si postupně vybudoval obří armádu s více než 280 tisíci předplatiteli. To je něco, co se ještě nikdy nikomu nepodařilo.

Obrovská síla Twitche se zas a znovu ukázala v plné parádě. Ludwigův Subathon bořil rekordy. Během 31denního vysílání získal 250 tisíc nových subscriberů, diváci za celý měsíc utratili na předplatných, bitech a media share přibližně 30 milionů korun.

Šílená akce udělala z Ludwiga nejodbíranějšího streamera historie, když překonal tři roky starý rekord Tylera „Ninja“ Blevinse, jenž se dlouho neohroženě tyčil na prvním místě s 269 155 subscribery. 

Nutno říci, že Ninja své maximum zaznamenal předtím, než se na Twitchi objevila možnost darování předplatných, která od patnáctého dne mnohokrát zachránila Ludwiga před ukončením streamu. Je jisté, že bez „gifted subů“ by se konečná čísla Subathonu nikdy nevyšplhala tak vysoko. Jak ale říká sám Ninja, „rekordy jsou tu od toho, aby se překonávaly“.

Poslední den Ludwigova Subathonu byl ve znamení vybírání peněz pro dobrou věc. Za každé předplatné věnoval Ludwig pět dolarů na charitu, spolu s celým Subathonem pošle Ludwig přes sedm a půl milionu korun na dobrou věc. Pěkná tečka za celou akcí.

Sám streamer se po daních a všech odečtech může těšit na tučnou odměnu ve výši pěti a půl milionu korun, moderátoři jeho Twitch chatu, kteří bavili stream během Ludwigova spánku, si celkově přišli na necelé čtyři miliony korun. Slušná brigáda.

Twitch má nového krále. Ninjův rekord je překonán, korunu přebírá Ludwig. Obří akce se zúčastnily stovky tisíc diváků po celém světě. Končí dost možná nejpamátnější stream v historii Twitche.

Související články