Svátek pro hráče Doty! Valve vydalo odložený battle pass, nabízí tři arcany
Dota 2 Článek Svátek pro hráče Doty! Valve vydalo odložený battle pass, nabízí tři arcany

Svátek pro hráče Doty! Valve vydalo odložený battle pass, nabízí tři arcany

maa

26. 5. 2020 08:58

Přestože byl turnaj The International odložen na příští rok, dočkali se hráči aspoň battle passu. Vzhledem k tomu, že většina zaměstnanců Valve pracuje kvůli současné situaci z domova, vyšel o pár týdnů později.

Battle pass, neboli bitevní deník, vyšel v pondělí 25. května a základní verzi na levelu 1 lze pořídit za 9,99 dolarů, tedy za 249 korun. Přestože letošní TI nebude, půjde 25 % z peněz za každý prodaný deník na prize pool. Vloni se takto vybralo více než 34 milionů dolarů (850 milionů korun). Koupit ho lze přímo ve hře.

Většinou deník běží až do skončení hlavního turnaje, který se každoročně koná v srpnu. Letošní ročník se však uskuteční až o rok později, battle pass však skončí ve stejném období, jak bývá zvykem. Konec je nastaven na 12. září.

Stejně jako v předešlých letech najdou hráči v deníku spousty kosmetických předmětů, které lze najít na různých levelech deníku. Ty se dají zvýšit plněním úkolů, nákupem za hotovost či sázením ve hře.

Nejvíce zaujmou speciální odměny a těch je hned několik. Na 160. levelu si hráči odemknou zcela novou mapu, na 200. levelu pak speciální skin pro věže. Dále najdou persony Pudge a Anti Mage a aby toho nebylo málo, hned tři Arcany. Jednu na Wraith Kinga, další na Queen of Pain a v neposlední řadě na Windranger.

Kromě toho se hráči mohou těšit i na letní speciální mód. K dispozici je také speciální side shop, který funguje na bázi hry Underlord. Za zlaťáky si tam kupujete a vylepšujete hrdiny, které pak směníte za speciální měnu. Tou lze koupit další kosmetické předměty, či rovnou Arcany. Na ty se ale dostat bude těžké.

Nechybí ani hlasování o příští Arcaně, plnění achievmentů či jeskyně, kde si výhrami za určené hrdiny razíte cestu ke speciálním odměnám. Novinkou jsou také guildy až pro 50 hráčů. Ti pak plní výzvy a úkoly, za což získají další levely do deníku.

Související články