Superpátek se změnou u Sinners! Kdo nastoupí místo hvězdného Neofraga?
Counter-Strike: Global Offensive Článek Superpátek se změnou u Sinners! Kdo nastoupí místo hvězdného Neofraga?

Superpátek se změnou u Sinners! Kdo nastoupí místo hvězdného Neofraga?

njc

23. 9. 2021 15:20

Superpátek se blíží. Sinners přinesou fanouškům spolu s Entropiq Prague a eSubou hned dvojnásobnou porci toho nejlepšího tuzemského Counter-Striku. Sinners se budou chtít dotáhnout na první Enterprise, ve špílu proti eSubě jim ale bude chybět Adam „NEOFRAG“ Zouhar, kterého nahradí trenér Tomáš „tomkeejs“ Tomka.

23letý Tomáš „tomkeejs“ Tomka zažije v pátek 24. září krátkodobý návrat. Bývalý hráč Inside Games či Dark Tigers vzpomene na doby svého hraní a nastoupí v mači proti eSubě jako náhradník za ostrostřelce Neofraga.

Dohrávka pátého kola mezi Sinners a eSubou tak bude okořeněna i staronovou tváří na serveru. Tomkeejs ukončil své poslední hráčské angažmá před více než rokem, v dresu Sinners se pak jako náhradník objevil dvakrát - naposledy v červnu proti Lyngby Vikings.

I přes nevýhodu v podobě chybějícího Neofraga budou Sinners proti „modré krvi“ favoritem. Střelecká síla Neofraga by mohla liberecké organizaci v určitých chvílích chybět, také Tomkeejs ale umí trefovat parádní shoty.

Sleduj zápasy Sazka eLEAGUE ZDE!

Od 16:00 tedy Sinners nastoupí s koučem, od sedmi proti Entropiq Prague už by měli nastoupit v nejsilnější možné sestavě.

Dohrávka Sazka eLEAGUE CS:GO 24. září:
16:00 - eSuba - Sinners
19:00 - Sinners - Entropiq Prague

Související články