Střídání stráží v „modré krvi“: česko-slovenské duo končí, přichází i známá tvář
Counter-Strike: Global Offensive Článek Střídání stráží v „modré krvi“: česko-slovenské duo končí, přichází i známá tvář

Střídání stráží v „modré krvi“: česko-slovenské duo končí, přichází i známá tvář

njc

13. 1. 2022 11:30

Každoroční kolotoč na česko-slovenské CS:GO scéně nabírá na obrátkách. V hlavní roli se na počátku sezóny představuje také eSuba, která sáhla ke dvěma změnám. Nejdřív se rozloučila se zkušeným duem, to však obratem nahradila silným tandemem.

Číslice 2021 bude do historie eSuby zapsána bronzovým písmem. Celek v modrých barvách byl vždy blízko finálovým bojům, v semifinále ale padl. To chce tým v novém roce změnit.

Esuba se nejdříve rozloučila s Matějem „twist“ Petrášem a Lukášem „luko“ Hrabčíkem. První zmiňovaný odešel po ročním angažmá, slovenský střelec vydržel v organizaci dvě sezóny.

Obratem se do eSuby vrací jedna z hvězd roku 2020 Lukáš „Levi“ Bouřa. Silný rifler strávil po svém odchodu z eSuby půl roku v Enterprise, proti kterým se letos postaví i v Sazka eLEAGUE.

Posledním dílkem skládačky eSuby se stal Dominik „desty“ Černý. Ten naposledy oblékal dres eEriness MARVO a nabídka od legendární české organizace je pro něj první pozvánkou do jednoho z nejlepších tuzemských celků.

Současná sestava eSuby:
Dominik „blogg1s“ Janita  
Martin „Pechyn“ Pechoušek  
Lukáš „sAvana1“ Lintner  
Lukáš „Levi“ Bouřa  
Dominik „desty“ Černý
Tomáš „benq1“ Masaryk – trenér