Counter-Strike: Global Offensive Článek SESTŘIHY: Sinners bez porážky, eSuba poslala Enterprise do baráže. Kdo s kým v play off?

SESTŘIHY: Sinners bez porážky, eSuba poslala Enterprise do baráže. Kdo s kým v play off?

Sazka eLEAGUE

1. 6. 2020 10:00

SESTŘIHY | 7. kolo CS:GO | Hotovo! Základní část Sazka eLEAGUE CS:GO je minulostí a suverénně jí prošli Sinners, kteří vyhráli všechny mapy. Do play off, které se odehraje již příští víkend 6. a 7. června, postupují také RAMS a eSuba, jež poslala do baráže Enterprise. O udržení v česko-slovenské lize musejí hrát i Defeaters.

Sinners - Brute 2:0 (16:4, 16:9)

Favorit v tomto zápase byl jasný. Sinners jsou v Sazka eLEAGUE 100%, Brute jsou v krizi. Nečekala se však taková jednostranná jízda, kterou Sinners především na první mapě, Miragi, předvedli. Jak týmově, tak individuálně ukázali Sinners parádní podívanou a nedali svému soupeři šanci. 

MVP série: Hubert "CaNNiE" Ludwig

Sampi - Gunrunners 2:0 (16:8, 16:14)

Překvapivá první mapa Vertigo dopadla přívětivě pro tým Sampi, kteří tak ukradli pick Gunrunners a šli do druhé mapy v roli favoritů. Hra se na Infernu přelévala z jedné strany na druhou. Pechyn předvedl neskutečný výkon, 43 killů a K/D ratio 2,26, zřejmě nejlepší výkon v celém průběhu Sazka eLEAGUE. Sampi si nakonec poradili s Gunrunners v poměru 16:14. Celkově zvítězili 2:0 a berou třetí místo po základní části Sazka eLEAGUE. 

MVP série: Martin "Pechyn" Pechoušek

Hodnocení utkání

Dávid "experrience" Červenec, hráč Gunrunners:
"Dnes sme skúsili prekvapiť Vertigom, aby sme vedeli, ako na tom stojíme proti kvalitnému oponentovi. Podarilo sa nám uhrať až neskutočných 8 kôl na vlastnom map picku, takže určite maximálna spokojnosť. Na druhej mape sme sa vrátili k Infernu, ktoré je pre nás dosť skákavou mapou a na dosť individuálnych failov a miscallov sa nám nepodarilo ukončiť zápas aspoň remízou. Verím, že nabudúce budeme proti Sampi lepšie pripravení. Ggwp Pechyngod."

eSuba - Enterprise 2:0 (19:17, 16:12)

Velice důležitý zápas o postup do play off nabídl dvě napínavé mapy. Enterprise po prohraném Nuku již hráli pouze o čest a míří do baráže. Pro eSubu byla výhra velkým krokem k postupu do play off, ve čtvrtfinále narazí na Sampi.

MVP série: Dominik "NIO" Maxian

Hodnocení utkání

Tomáš "benq1" Masaryk, kouč eSuby:
"Dnešný zápas by som zhodnotil ako úspešný, konečne sa nám podarilo vyhrať za plný počet bodov a urobili sme tak maximum pre postup do playoff. Prvá mapa Nuke bola veľmi tesná a prehrali sme bohužiaľ pár kôl aj napriek tomu, že sme súpera dobre prečítali. Nakoniec nám prialo viac šťastia a v predĺžení sme vyhrali. Na druhej mape Overpass sme vývoj zápasu viacmenej od začiatku kontrolovali, aj keď ku koncu to bolo náročné, ale nakoniec sa nám to podarilo dotiahnuť do víťažného konca."

Sinners - Defeaters 2:0 (16:11, 16:9)

Jasný favorit tohoto zápasu Sinners nezklamal. Defeaters potřebovali českou jedničku porazit, aby mohli postoupit do play off. To se jim nepodařilo a v Sazka eLEAGUE skončili na sedmém místě. Do vyřazovacích bojů tak postupují RAMS a eSuba, Enterprise a právě Defeaters míří do baráže. 

MVP série: Max "SHOCK" Kvapil 

Brute - RAMS 0:2 (11:16, 10:16)

Poslední mač celé základní části Sazka eLEAGUE přinesl překvapení. O čtvrté místo se v přímém souboji utkali Brute a outsideři z RAMS. Mezinárodní celek si poradil s tápajícími Brute, kteří se po parádním startu do ligy propadli až na 5. místo. V play off se tyto týmy potkají hned ve čtvrtfinále. 

MVP sére: Alex "PALM1" Palm

Hodnocení utkání

Juraj "nelv1" Minár, hráč RAMS:
"Dneska sme predviedli znovu pekne csko, cítili sme sa komfortne hneď od začiatku zápasu, verili sme si v dueloch, vedeli sme ako na nich. Dúfajme, že takýto istý výkon predvedieme aj budúci tyzden, keďže sa s nimi stretneme znova. Nechajme sa prekvapiť, gg brute."

Související články