Dota 2 Článek SESTŘIHY: Hippomaniacs se postarali o překvapení, eSuba válela

SESTŘIHY: Hippomaniacs se postarali o překvapení, eSuba válela

maa

19. 4. 2020 17:35

2. KOLO DOTA 2 | I druhé kolo Sazka eLEAGUE přineslo spoustu zajímavých soubojů. Hned na začátku se představili dva favorité turnaje, jednoznačnou výhru si však připsali Sampi. O první překvapení se pak postarali hráči z Hippomaniacs, kteří zdecimovali svého soupeře. 

Záznam streamovaného přenosu 2. kola:

Sledujte hru SAZKA eLEAGUE Dota 2 | 2. ligové kolo od uživatele eleaguecz na adrese www.twitch.tv

Sampi - Brute 1:0

Ač to na začátku vypadalo, že Brute favorita zaskočí, to se nakonec nestalo. Supream s Phantom Lancerem se velmi rychle vrátil do hry a připsal si dokonce rampage. Utkání tak skončilo po 21 minutách a Sampi si připsalo další cennou výhru.

MVP zápasu: Ondřej „Supream“ Štěrha

Hodnocení hráčů:

Hemy, hráč Brute: "Proti Sampi jsme si chtěli napickovat naše comfortable hrdiny, což se nám z větší části podařilo. Bohužel, rozhodnutí nechat Batridera na midu proti PLku nebylo úplně ideální a Supream tak měl poměrně jednoduchou hru. Prvních 15 minut jsme se snažili hrát co nejvíc aktivně, ale ty důležité killy na Lycanovi či PLku se nám nedařilo nacházet. Po desáté minutě, kdy začali hrát v pěti, jsme neměli dostatek damage abychom vyhráli 5v5 teamfighty, proto bylo pro ně poměrně snadné nás propushovat. Náš coach z této prohry nebude mít radost."

Lutea - NecroRaisers 1:0

Lutea si ve druhém kole Sazka eLEAGUE připsala první výhru. Skvělým výkonem se blýskl zejména CraNich se svou Death Prophet na střední lince, se kterou si připsal jedenáct killů. 

MVP zápasu: Petr „CraNich“ Meluzin

Hodnocení hráčů:

Yellopand, hráč Lutea:  „Na dnešní zápas jsme se dobře připravili a vybanovali nepřátelům jejich comfotní hera, ale i tak nás zaskočil lastpick Alchemista. Všechny linky šly podle představ, i když toho Alchemist nafarmil dost. Kvůli early výhodě jsme však pokontrolovali nepřátelskou jungli a nedali Alchemistovi moc prostoru. Až na jeden fight na enemy high groundu soupeři nekladli moc odporu.“

Mandor, hráč NecroRaisers: „Měli jsme interní problémy v týmu, takže soustředění bylo hned ze začátku negativní a atmosféra stylem 'odehrajeme to kvůli pravidlům'. Počet společných 5 man tréninků za tento týden se rovnal počtu zápasů ligy mistrů. Zkusili jsme to všechno hrát na Alcheho přes stacku, farmu a tak. Enemy se snowball pickem tlačili a pushovali, potom přišel z naší strany konečně jeden dobrý comeback na HG, 4 za 0 pro nás, což změnili i lead ve 22 minutě jen na 3K, ale asi 30 sekund na to jsme byli vychytaní v lese s Alchemistou bez buy backu a to byl konec.“

Inae. Rozbíječi - CZC.eSuba 0:1

Naprosto jednoznačná výhra v podání eSuby. Dvacet minut hry stačilo, aby Rozbíječi zápas vzdali. Modrá krev tentokrát neměla v týmu bReezyho, ale zkušeného Booma, který hraje v prestižním zahraničním týmu Vikin.gg. Ten spolu s Adem zaváleli nejen na lince, ale také ve finálním pushi, kdy donutili soupeře slovy „dobrá hra“ zápas vzdát.

MVP zápasu: Adam „Ade“ Koníček

Hodnocení hráčů:

Hajadlo, hráč eSuby: „Jelikož jsme nakonec mohli hrát s Boomem z týmu Vikin.GG, byli jsme hodně confident. Chtěli jsme dostát našemu jménu z kvalifikace a rozhodli jsme se v nabíhací pick. Po laning stage jsme se rozhodli, že je čas uskutečnist naši nabíhací strategii a nepřátelský tým neměl odpověď.“

Hippomaniacs - Go Game Dogs 1:0

O první překvapení se postarali hráči z týmu Hippomaniacs, kteří předvedli perfektní spolupráci. Skvěle hráli snad na všech pozicích a dokázali zkombinovat své ultimátky tak, že nakonec vyhráli.

MVP zápasu: Daniel "Scream" Stýblo

Související články