SOURHN: Sinners remizovali s eSubou, Brute utržili Entropiq první prohru v lize
Counter-Strike: Global Offensive Článek SOURHN: Sinners remizovali s eSubou, Brute utržili Entropiq první prohru v lize

SOURHN: Sinners remizovali s eSubou, Brute utržili Entropiq první prohru v lize

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

27. 9. 2020 05:00

SOURHN 6. KOLA | Základní část Sazka eLEAGUE CS:GO se blíží ke konci. Boje o přímý postup do semifinále a do play off finišují. Sinners a eSuba mají místo v Top 6 jisté, po výhře nad Dark Tigers se k nim přidali také Sampi a Enterprise! Šlágr kola mezi Sinners a eSubou dopadl nerozhodně, Brute na závěr dne porazili Entropiq.

Dark Tigers - Sampi 0:2 (6:16, 6:16)

Do zápasu šli Sampi jako mírní favorité, v tuzemských ligách se jim poslední dobou daří a vítězství v této Bo2 by pro ně znamenalo zaručený postup do play off. Dark Tigers od začátku na obou mapách ztráceli a za celou sérii získali pouhých 12 kol. V tabulce se tak Sampi dotáhli bodově na dvojici eSuba/Sinners, na druhou stranu Dark Tigers jsou stále šestí a o místo v play off se budou muset ještě strachovat.

MVP zápasu: Martin "bery" Beránek

 
Enterprise - eEriness.MARVO 2:0 (16:7, 16:9)

Enterprise načasovali svou formu v Sazka eLEAGUE naprosto parádně! Z posledního místa se nyní vyškrábali na čtvrtou příčku, když rozdrtili eEriness.MARVO a právem si zajistili play off. Soupeře přehráli jak individuálně, tak takticky a nedali eEriness.MARVO šanci. 

MVP zápasu: Dávid "xperrience" Červenec

 

CZC.eSuba - Sinners 1:1 (7:16, 16:12)

Šlágr kola a zároveň souboj dvou nejlepších celků Sazka eLEAGUE přinesl zajímavý průběh obou map, ze kterých si nakonec oba celky odnesly po bodu. Na Nuku byl začátek vyrovnaný, v druhé půli však Sinners nedali soupeři šanci. Inferno od začátku kontrolovala eSuba a nenechala Sinners poodskočit v tabulce.

MVP zápasu: Lukáš "Levi" Bouřa

Brute - Entropiq 2:0 (16:12, 16:8)

Úkol Brute byl před mačem proti Entropiq jasný: získat minimálně bod a přiblížit se tak postupu do play off. Jenže překonali veškeré očekávání a proti Entropiq předvedli parádní výkon, který jim přinesl výhru na obou dvou mapách a tři body do tabulky Sazka eLEAGUE. Brute se tak posunuli na šesté místo a do barážové oblasti spadnuli Dark Tigers.

MVP: Martin "zur1s" Sláma

Související články