SOUHRN: Sinners přejeli Dark Tigers, eEriness překvapili a remizovali s Entropiq
Counter-Strike: Global Offensive Článek SOUHRN: Sinners přejeli Dark Tigers, eEriness překvapili a remizovali s Entropiq

SOUHRN: Sinners přejeli Dark Tigers, eEriness překvapili a remizovali s Entropiq

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

20. 9. 2020 11:15

SOUHRN | Sinners chtějí zpátky na vrchol a nabírají formu. Třetí kolo po sobě si připsali tři body a Adam "NEOFRAG" Zouhar předvedl se svými spoluhráči parádní hru. V druhém zápase remizovali Enterprise se Sampi. Eeriness.MARVO pak překvapili, když remizovali s Entropiq a přiblížili se tak sedmým Brute. Esuba si v závěrečném mači poradila s Brute.

Dark Tigers - Sinners 0:2 (7:16, 3:16)

Sinners jsou definitivně zpět! Proti Dark Tigers odehráli jeden z nejlepších zápasů z obou splitů Sazka eLEAGUE a nedali soupeři šanci. Neskutečným výkonem se zablýsknul Adam "NEOFRAG" Zouhar. 2.2 K/D a hned 53 killů ve 42 kolech. Sinners se tak prozatím dostali na první příčku ligy.

MVP zápasu: Adam "NEOFRAG" Zouhar

 
Enterprise - Sampi 1:1 (11:16, 16:11)

Každý tým si odnesl svůj map pick. Na Infernu šlo o vyrovnanou partii, Sampi toho Enterprise na své CT straně moc nedovolili. Podobně probíhala i Mirage, kdy teroristé (Enterprise) první polovinu prohráli a za CT pak druhému týmu nepovolili mnoho kol. Oba celky tak berou po bodu a Enterprise se bodově vyrovnali Dark Tigers.

MVP zápasu: David "forsyy" Bílý

Entropiq - eEriness.MARVO 1:1 (16:7, 10:16)

Tohle snad nikdo kromě Davida "Kaparzo" Laciny nečekal! Eeriness.MARVO nastoupili do zápasu s Entropiq bez Pavla "replay" Vaňka, kterého nahradil Vítek "noobiq" Pohlot. Na Dustu šlo o jednostrannou záležitost, na Miragi však ve druhé polovině předvedli eEriness.MARVO parádní výkon a připisují si další bod!

MVP zápasu: Matěj "stinx" Štorek

CZC.eSuba - Brute 2:0 (16:9, 16:3)

Narozdíl od Entropiq se eSuba v souboji s týmem v sestupovém prostoru zhostila se svou rolí favorita na jedničku. Brute nepustila do velkého trháku a i přes horší začátek na Nuku si došla bez problémů pro tři body a dotáhala na prvním místě Sinners.

MVP zápasu: Dominik "blogg1s" Janita

Související články