Článek Steam Summer Sale! DOOM Eternal či Borderlands 3 za hubičku, nové úpravy profilu

Steam Summer Sale! DOOM Eternal či Borderlands 3 za hubičku, nové úpravy profilu

Jiří Novák – Sazka eLEAGUE

25. 6. 2020 18:00

Pověstný Letní výprodej na Steamu začal! Do 9. července budou moci hráči zakoupit nejslavnější herní tituly za zlomek původní ceny. Lze také sbírat body, za které je možno nakoupit si in-game itemy z her na Steamu a přizpůsobit si vlastní profil rámečky, avataty, samolepkami a animovaným profilovým pozadím. 

Lord Gaben opět zavítal mezi smrtelníky a požehnal nás slevami. Připravte si peněženky, tohle bude jízda! 

Jednou z největších bomb je 50% sleva na Borderlands 3, které nyní pořídíte za 29,99€. Dále jsou v nabídce slevy na celé herní série, např. Call of Duty, Assasin's Creed či FarCry. 

Steam Points jsou novinkou • Foto Valve

Tzv. "Steam Points" sbírají hráči za každý nákup, který na Steamu provedou. Jedno euro se rovná 112 bodům. Na začátku se připočtou body, které uživatelé získali od Lunar Eventu do počátku Letního výprodeje.

Předměty zakoupené za Steam body zůstanou hráčům navždy, nejsou obchodovatelné a nelze je prodat. Pokud tak chcete do konce života posílat přátelům koupajícího se Geralda, směle do toho!

Dále budete moci odměnit ostatní uživatele Steamu. Pokud se vám bude líbit recenze či pěkný výtvor, cizinci darovat 100 Steam bodů.

Za 5 000 Steam bodů si lze zakoupit "ultimátní" zlatý Steam profil. Ten zůstane vlastníkům pouze měsíc od zakoupení.

 

 

Související články