Startuje Sazka eCUP. Vychutnejte si "staré známé" hráče před přestupovými šachy
Counter-Strike: Global Offensive Článek Startuje Sazka eCUP. Vychutnejte si "staré známé" hráče před přestupovými šachy

Startuje Sazka eCUP. Vychutnejte si "staré známé" hráče před přestupovými šachy

David Randuška

21. 11. 2022 16:45

Začíná poslední vrchol letošní tuzemské CS:GO sezony. Čtveřice týmů, která se objevila na For Games je nasazená do čtvrtfinále. V zákulisí se šušká o velkých změnách na československém trhu, budete tak mít možnost vidět možná naposled "staré známé" sestavy. Tahákem osmifinále je duel úspěšných týmů z baráže Sazka eLEAGUE Dark Tigers a Sampi. Na jaké další matche se můžeme těšit?

Nutno v úvodu zmínit, že na našem twitchi eleaguecz se budou vysílat jen některé zápasy. Osmifinálové duely pojedou offstream, na utkání Cryptovy GLORE se ale můžete podívat ve vysílání ostravské organizace.

A bude to určitě zajímavá podívaná. Cryptova sází dál na sestavu, která držela v druhé půlce sezony stabilní výkony. Vedl AWPera beryhoP stojí určitě za zmínku mladý talent PR, který se v podzimním splitu už dokázal ostřílet a zkušenost sama - Zyored

GLORE se známými jmény CZ/SK scény

Na druhé straně, v řadách GLORE, najdeme zajímavá jména, která známe z domácí scény. Uvede se pandi7o, který odehrál část Sazka eLEAGUE v řadách Dark Tigers.

Pokusit se zaskočit Cryptovu bude chtít také twist, jenž je delší dobu bez angažmá v profesionální organizaci. Jeho životopis je ale nabitý týmy - Matěj Petráš hrál za Sampi, Enterprise, Gunrunners, eSubu nebo krátce Entropiq. 

Rutk0 je stejně jako první jmenovaný bývalým hráčem Dark Tigers a dalším dílem do skládačky GLORE. Představit se na serveru může ještě bestchskyy nebo tomio. Mezi náhradníky je Tr0n1c z Necroraisers.

Sampi se vrací do kolotoče soutěží Sazky

Po úspěšné baráži se představí v eCUPu hráči Sampi. Ti minulý pohár, hraný po konci jarního splitu nehráli a mají velkou chuť v soutěžích pod patronátem Sazky uspět. 

MATYS HONES mají za sebou víkendový Red Bull Flick a musí rychle přepnout z 2v2 formátu na klasický. Tým patřící fotbalistovi Jakubu Janktovi už delší dobu hraje bez největší hvězdy a účastníka několika Majorů, Ladislava "GuardiaN" Kovácse. 

I tak má ale co nabídnout. Ostatně zmíněný Matúš Šimko a také další rifler savana1 mají na sobě nálepku "milionových kluků". Proti nim nastoupí Dark Tigers, kterým bude chybět na serveru další z účastníků kodaňského Flicku - henkkyG

Další zápasy 

Dynamo Eclot se v osmifinále Sazka eCUPu utkají s týmem Redfools. Na Inside Games, kteří k jejich smůle vypadli ze Sazka eLEAGUE, si brousí zuby ANDROMEDA, kde působí například Heysek nebio TDH1. Oba zmínění hráli v minulém eCupu za tým Fadee Gaming

ENTERPRISEeSubaSINNERS Entropiq Prague jsou nasazenými týmy. Dva ze čtvrtfinálových zápasů vám nabídneme na našem twitchi a to už zítra, tak si je nenechte ujít. 

VYSÍLACÍ PROGRAM SAZKA ECUP

Úterý 22. 11, 16:00 - SINNERS vs. Sampi/Dark Tigers

Úterý 22. 11., 19:00 - eSuba vs. Dynamo Eclot/Redfools

Související články