Společnost ESL uspořádá Showmatch na legendární Counter-Strike mapě De_Tuscan
Counter-Strike: Global Offensive Článek Společnost ESL uspořádá Showmatch na legendární Counter-Strike mapě De_Tuscan

Společnost ESL uspořádá Showmatch na legendární Counter-Strike mapě De_Tuscan

Kateřina Sauerstromová

4. 4. 2021 18:29

Už více než rok se spekuluje nad tím, zda se mapa Tuscan konečně oficiálně dostane do Counter-Strike: Global Offensive. Aktuální informace domněnky jen potvrzují.

Profesionální esportová liga CS:GO, ESL Pro League, přinese divákům opravdu jedinečnou podívanou. Součástí Pro League S13 bude Showmatch odehraný na dlouho očekávané bomb defuse mapě Tuscan.

Tuscan je jednou z nejikoničtějších map historie Counter-Striku. Své místo si drží po boku dalších slavných map z dob CS 1.6, jako například Inferna, Aztecu nebo Dust 2. Fanouškům mapa natolik chyběla, že vytvořili vlastní verzi, která je dostupná ve Steam workshopu. V loňském roce se na veřejnosti objevily spekulace hovořící o tom, že by se mapa mohla konečně dostat i do oficiální nabídky CS:GO. 

Zda se domněnky nakonec potvrdí a mapa se dostane do hry je zatím ve hvězdách, chystaný Showmatch ale určitě fanoušky potěší. Finální podoba mapy bude odhalena v den zápasu, tedy 11. dubna 2021. V exhibici vyzve tým Janka “YNk” Paunovice tým Chara “SPUNJ” Burchilla. Kdo přesně bude celky bývalých profesionálních hráčů reprezentovat se dozvíme v následujících dnech.

 

Související články